![Висадили алею яблунь в пам’ять про жінок-захисниць](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2021_42/alley_color.jpg)
Висадили алею яблунь в пам’ять про жінок-захисниць
- Армія
- 35
- коментар(і)
- 22-10-2021 10:16
![](/image_storage/2021_42/alley.jpg)
До акції долучилися представники влади та виконавчих органів, військові, студенти та мешканці громади. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, поклавши квіти до висаджених дерев.
Алея пам’яті налічує 20 яблунь — кожна присвячена загиблій жінці. Мова йде про військових медиків, кулеметниць, розвідниць та волонтерок. Поряд із кожним деревом встановлено іменну табличку з короткою інформацією. За QR-кодом на загальній табличці можна переглянути історії захисниць та документальні фільми.
Одну з яблунь присвячено Сабіні Галицькій, яка навчалася в нашому медичному коледжі. Нагадаємо, група виконувала бойове завдання в Луганській області, коли у військових влучив ворожий снаряд.
Голова жіночого ветеранського руху Андріана Сусак зазначила, що мета проєкту — вшанувати пам’ять подвигу жінок. Тепер кожен може підійти до квітучої яблуні захисниці, через QR-код переглянути, якою вона була і згадати. Дякуємо всім, хто долучився до важливої ініціативи.
Юлія КЛИМЧУК
Коментарі відсутні