![У Орепах відбувся День поля](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2016_36/field.jpg)
У Орепах відбувся День поля
- Село і люди
- 107
- коментар(і)
- 02-09-2016 09:22
Нещодавно у селі Орепи, на території демоцентру BASF ТОВ «Агро-Союз», відбувся День поля.
![](/image_storage/2016_36/field.jpg)
Участь у заході взяли начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Василь Ткачук та Леонід Мізернюк, головний спеціаліст відділу організації с/г виробництва та технічного забезпечення управління АПР РДА.
В рамках заходу відбулася демонстрація різних систем захисту сої препаратами BASF та впливу процесу інокуляцї на стан посівів і врожайність. Демонструвались також системи захисту кукурудзи, роботи грунтообробної техніки в польових умовах компанією «Ерідон ТЕХ». Відбулася презентація захисту озимих культур препаратами BASF (ріпак, пшениця) в осінній період.
![](/image_storage/2016_36/field.jpg)
Участь у заході взяли начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Василь Ткачук та Леонід Мізернюк, головний спеціаліст відділу організації с/г виробництва та технічного забезпечення управління АПР РДА.
В рамках заходу відбулася демонстрація різних систем захисту сої препаратами BASF та впливу процесу інокуляцї на стан посівів і врожайність. Демонструвались також системи захисту кукурудзи, роботи грунтообробної техніки в польових умовах компанією «Ерідон ТЕХ». Відбулася презентація захисту озимих культур препаратами BASF (ріпак, пшениця) в осінній період.
04141.com.ua
Коментарі відсутні