ПОМИНАНИЯ 6/2009

ПОМИНАНИЯ 6/2009Вже 10 років минає, як не стало Ольги Павлівни і 7 років, як немає з нами Надії Павлівни БАГРАНОВСЬКИХ


Рідненькі, найдорожчі наші. Ви скромно жили і тихо пішли за обрій. Ви залишилися у наших серцях назавжди уособленням безкорисливості, доброзичливості, безмежної щедрості. Перегорнута остання сторінка Вашої Книги Життя і Вітер Вічності невтомно наспівує Божественний наспів Вашого дому. Минають роки, та біль втрати не проходить. У ці скорботні дні згадуємо вас, стиснувши біль і жалобу у серці. Любимо, сумуємо, пам’ятаємо.


Рідні9 лютого минає 40 днів, як пішов у вічність дорогий наш Андрій Денисович СИДОРЕНКО


Ніколи нам не забути день, коли навіки попрощалися ми з тобою. Нехай всі, хто знав тебе,— згадають і пом’януть у цей день. Спочивай з миром. Царство небесне твоїй душі.


Дружина, рідні7 февраля — 9 дней, как ушёл из жизни дорогой, любимый муж, отец, дедушка Анатолий Иванович ОГНЕРУБОВ


Светлая память о тебе навсегда останется в наших сердцах. Пусть земля бережёт твой вечный сон и будет тебе пухом.


Скорбящие жена, дочь, внуки, зять6 февраля исполняется 40 дней светлой памяти Лидии Владимировны ЛИПИНОЙ


Опустела без тебя земля, мне теперь тебя вернуть нельзя, стал пустыней для меня наш дом, потому что больше не живёшь ты в нём. Душа болит от скорбной муки, теперь навечно мы с тобой в разлуке. Земля тебе пусть будет пухом. Родная наша, спокойно спи.


Дети, внуки8 февраля – год, как ушёл из жизни самый дорогой наш человек Вицентий Феликсович ВОЛЬСКИЙ


Все ангелы спустились 8 февраля, они тебя забрали с собой на небеса. Они же и не знали, как плакать буду я. Теперь ты с Богом, папа, теперь там навсегда. Ты самый лучший, золотой, сам Бог тебя позвал с собой. И честь попала людям тем, кто попадал хоть в твою тень. Я знаю, миленький, родной, что ты всегда душой со мной. Я так хочу тебя обнять и твои руки целовать. Но часть тебя во мне живёт. Твоя же кровь во мне течёт. Тебя всегда буду любить и никому не дам забыть. Пусть небо
для тебя будет раем. Мы помним о тебе. Скучаем.


Вечно скорбящие жена, дочь Юля5 лютого — три роки, як пішов з життя наш рідний Василь Петрович СТАКАНЧУК


Вороги тебе відправили так рано, але ти не помер — ти залишився в наших серцях назавжди. Царство тобі небесне та вічний спокій. З болем у серці сумуємо і пам’ятаємо. Хто знав його, — пом’яніть і згадайте добрим словом.


Діти, дружина і онуки