![Що пов'язало цих молодят із родиною Косачів?](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1663619785379-1.jpg)
Що пов'язало цих молодят із родиною Косачів?
- Актуально
- 128
- коментар(і)
- 19-09-2022 11:47
Днями до Музею родини Косачів на фотосесію завітали молодята, які взяли шлюб. Музей став для них весільною локацією першого подружнього дня. Суперово, що молодь у такий спосіб цінує історію міста.
Такі музейні відвідини могли би стати цікавою традицією звягельських наречених. Чи не так?
Колектив музею побажав, аби для Сергія та Аліни ця фотосесія в музеї Родини Косачів стала символом міцної, дружньої родини, що нею була родина Косачів, де народилися і зростали шестеро справжніх українців, і серед них найвеличніша - Леся Українка.
Війна об'єднує пари, які не бояться випробувань. Їх ці випробування надихають.
"Щасти вам, нова українська родино!" - побажав молодятам колектив Музею родини Косачів на сторінці закладу в Фейсбуці.
![](/domen/core/files/news/image_storage/fb_img_1663619800437.jpg)
Коментарі відсутні