![Звягельчанка — у команді організаторів заходу за участю королеви Бельгії](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/307762413_3325385197783125_1067720397051623346_n.jpg)
Звягельчанка — у команді організаторів заходу за участю королеви Бельгії
- Актуально
- 1006
- коментар(і)
- 26-09-2022 10:44
Мешканка нашого краю Жанна Самонюк, яка перебуває за кордоном, долучилася до проведення Fashion Weekend Ambassadrice in de Shopping у місті Антверпен (Бельгія). Організувала захід відома українська модель Liliya Watson — тендітна маленька жінка з великим добрим серцем та сталевим характером, як характеризують її колеги та друзі. Мета заходу — залучення бізнесу та інвестицій розвитку в Бельгії для України.
Як повідомила ексклюзивно для Zhytomyr.org Жанна Самонюк, захід передбачає залучення 50 учасників. Серед них — Дмитро Кузьменко, керуючий UVCA; Андрій Колодюк, який є засновником та керуючим партнером AVentures, засновником і генеральним директором Divan.TV; Alex Bart, засновник і керуючий партнер Empire State Capital Partners.
![\"Звягельчанка](/domen/core/files/news/image_storage/307993499_3325383631116615_1855702772709401766_n-1024x1024-1.jpg)
Ці та інші відомі професіонали об’єдналися для допомоги Україні. Запрошені шановні гості — представники влади, депутати Європарламенту, бізнес Бельгії та України. А також — сама королева Бельгії, яка, як повідомила Жанна Самонюк, попередньо підтвердила свою участь.
Організатори дякують усім небайдужим жителям Бельгії, хто долучився до організації цього великого заходу та участі в ньому.
![\"Звягельчанка](/domen/core/files/news/image_storage/307852325_3325385087783136_2281036967717381699_n.jpg)
«Я пишаюся тим, що є членом великої команди цього грандіозного заходу, який відбудеться з 22 вересня до 2 жовтня. Зібрані кошти підуть для постраждалих дітей від війни в Україні, яким потрібна допомога в протезуванні. Дякую всім, особливо мерії Антверпена, спонсорам, небайдужим жителям Бельгії та усім, хто нам допомагав у організації заходу. Все буде Україна! Чекаємо усіх!», — говорить Жанна Самонюк.
Як повідомила ексклюзивно для Zhytomyr.org Жанна Самонюк, захід передбачає залучення 50 учасників. Серед них — Дмитро Кузьменко, керуючий UVCA; Андрій Колодюк, який є засновником та керуючим партнером AVentures, засновником і генеральним директором Divan.TV; Alex Bart, засновник і керуючий партнер Empire State Capital Partners.
![\"Звягельчанка](/domen/core/files/news/image_storage/307993499_3325383631116615_1855702772709401766_n-1024x1024-1.jpg)
Ці та інші відомі професіонали об’єдналися для допомоги Україні. Запрошені шановні гості — представники влади, депутати Європарламенту, бізнес Бельгії та України. А також — сама королева Бельгії, яка, як повідомила Жанна Самонюк, попередньо підтвердила свою участь.
Організатори дякують усім небайдужим жителям Бельгії, хто долучився до організації цього великого заходу та участі в ньому.
![\"Звягельчанка](/domen/core/files/news/image_storage/307703684_3325385157783129_1062995804912988290_n-768x768-1.jpg)
![\"Звягельчанка](/domen/core/files/news/image_storage/307852325_3325385087783136_2281036967717381699_n.jpg)
«Я пишаюся тим, що є членом великої команди цього грандіозного заходу, який відбудеться з 22 вересня до 2 жовтня. Зібрані кошти підуть для постраждалих дітей від війни в Україні, яким потрібна допомога в протезуванні. Дякую всім, особливо мерії Антверпена, спонсорам, небайдужим жителям Бельгії та усім, хто нам допомагав у організації заходу. Все буде Україна! Чекаємо усіх!», — говорить Жанна Самонюк.
Коментарі відсутні