ПОМИНАНИЯ 14/2009

ПОМИНАНИЯ 14/20096 квітня минає 5 років, як страшна звістка увірвалася в нашу родину — трагічна загибель в Іраку Руслана Андрійовича АНДРОЩУКА з с.Колодянка


Не передати словами крик душі, біль серця. І яке велике горе — втратити люблячого сина, брата. Йому судилося прожити всього 24 роки. Яким же пекельним стало життя, у якому немає більше тебе, наш незабутній. Спи спокійно, хай Господь береже твою душу. Царство небесне тобі, рідненький наш.


Вічно сумуючі батьки, брати, рідні, друзі3 квітня минає 9 днів по смерті Юрія Степановича ДЕРКАЧА


Світла пам’ять назавжди залишиться в наших серцях. Хай земля береже твій вічний сон. Нехай всі, хто тебе знав, — згадають і пом’януть добрим словом. Царство тобі небесне.


Всі рідні6 квітня – 40 днів світлої пам’яті Валерія Івановича ЛІСОВСЬКОГО


Світла пам’ять про тебе навічно залишиться у наших серцях. Всі, хто його знав,— згадайте добрим словом.


Сумуючі дружина, діти, онуки5 квітня — 5 років, як немає з нами найдорожчої людини — Михайла Григоровича ЮРЧЕНКА


Здається нам, що десь в дорозі, що скоро станеш на порозі… Не хоче серце з цим змиритись, що в очі вже не подивитись. Молитва хай дійде до тебе, щоб рай був там тобі на небі, любов щоб наша тебе гріла, щоб пам’ять на землі зоріла. Хто забув, — згадайте, хто пам’ятає, — пом’яніть.


Вічно сумуючі дружина, діти, онуки, правнучка7 квітня – 15 років, як пішов з життя Борис Федорович МАЛИК


Світла пам’ять про тебе завжди залишається в наших серцях. Хай свята земля береже твій вічний сон і завжди світить сонечко над твоєю могилою. Царство небесне тобі, наш рідненький.


Сумуючі рідні5 квітня – 40 днів, як перестало битися серце дорогої матусі, бабусі і прабабусі Ольги Тарасівни ВАЩЕНКО


З великою печаллю дочки Тетяна, Марія, Надія, Валентина, невістка Людмила, зяті Володимир, Степан, 17 онуків, 18 правнуків. Хто знав, — згадайте і пом’яніть добрим словом.2 квітня минає 5 років, як пішов з життя Олексій Петрович БАРАННІКОВ


Земля тобі хай буде пухом і вічне Царство в небесах. Тебе ніколи не забудемо, назавжди ти в наших серцях.


Дружина, діти, онуки та всі рідні5 квітня – 7 років, як пішов у вічність прекрасний, люблячий син, дорогий, турботливий брат Михайло Васильович ТКАЧУК


Ти пішов від нас, хоч дуже любив життя, людей, поспішав робити добро, завжди був щирим і небайдужим. Але наша безмежна любов і світла пам’ять про тебе – довічні. А нам – і не забути, і не повернути, тільки з болем у серці залишилося жити. Царство тобі небесне і вічна пам’ять.


Сумуючі мама та всі рідні6 квітня – 2 роки світлої пам’яті Федори Павлівни МАМАЙЧУК з с.Орепи


Минає два роки, як Вас немає з нами, але ми Вас пам’ятаємо і любимо. Царство Вам небесне і вічний спокій душі Вашій. Хто знав, пам’ятає,— пом’яніть.


Вічно сумуючі всі рідні2 квітня минає 9 днів, як не стало Павла Микитовича ТКАЧА


Час ніколи не загоїть біль у наших серцях. Кожного дня ти з нами. Ми пам’ятаємо тебе і любимо. Царство тобі небесне і вічний спокій. Нехай земля береже твій вічний сон і буде пухом.


Сумуючі діти, онуки, рідні2 квітня минає 5 років з дня смерті Тамари Михайлівни ОПАЛЯРИ


Світла пам’ять про тебе назавжди залишиться у наших серцях. Хай земля береже твій вічний сон. Нехай всі, хто тебе знав,— згадають та пом’януть добрим словом. Царство тобі небесне і вічна пам’ять.


Вічно сумуючі рідні