![Старі газові балони потрібні для виготовлення буржуйок на фронт](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/312106229_522982059405197_6503665478348977220_n.jpg)
Старі газові балони потрібні для виготовлення буржуйок на фронт
- Актуально
- 135
- коментар(і)
- 18-10-2022 05:21
"Теплі обійми для ЗСУ" — під такою акцією новоград-волинський політехнічний коледж зібрав уже понад 42 тисячі гривень. За них закінчують створювати чергову партію буржуйок, які за пару днів поїдуть на фронт.![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/311929037_631620675014470_8345347228452010296_n.jpg)
Дуже багато випускників коледжу нині захищають Україну, тож колектив усіляко намагається підтримати своїх студентів.
![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/310306144_1545436999244862_3150420743967404167_n.jpg)
Для виготовлення міні-пічок використовують старі газові балони. Необхідні також додаткові матеріали, на які доводиться збирати кошти. Йдеться про металеві труби, електроди, диски для болгарки та інше. Виготовляють буржуйки для ЗСУ разом із викладачами, а для студентів коледжу виробництво — ще й корисна практика.
"Давайте кожен поділиться своїм теплом і наші обійми, дійсно, стануть теплими", — колектив коледжу закликав приєднуватися до збору коштів, адже попереду зима. І на війні це особливо відчутно.
![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/310270152_1545436962578199_5344285009279195431_n.jpg)
5363542020201308 (“Приват” Ничипорук Д.)
4441114468274731 (“Моно” Ничипорук Д.)
5167803238469501 (“Ощад” Оніщук М.)
![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/311929037_631620675014470_8345347228452010296_n.jpg)
Дуже багато випускників коледжу нині захищають Україну, тож колектив усіляко намагається підтримати своїх студентів.
![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/310306144_1545436999244862_3150420743967404167_n.jpg)
Для виготовлення міні-пічок використовують старі газові балони. Необхідні також додаткові матеріали, на які доводиться збирати кошти. Йдеться про металеві труби, електроди, диски для болгарки та інше. Виготовляють буржуйки для ЗСУ разом із викладачами, а для студентів коледжу виробництво — ще й корисна практика.
"Давайте кожен поділиться своїм теплом і наші обійми, дійсно, стануть теплими", — колектив коледжу закликав приєднуватися до збору коштів, адже попереду зима. І на війні це особливо відчутно.
![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/311589788_1545493132572582_8341399809633922964_n.jpg)
![\"Старі](/domen/core/files/news/image_storage/310270152_1545436962578199_5344285009279195431_n.jpg)
Якщо маєте можливість допомогти коштами — тримайте номери карт:
![\"Старі](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
![\"Старі](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
![\"Старі](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
Коментарі відсутні