![«Разом до Перемоги!» — у Вищому професійному училищі відбувся спортивно-патріотичний турнір](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/received_1060414891307645.jpeg)
«Разом до Перемоги!» — у Вищому професійному училищі відбувся спортивно-патріотичний турнір
- Актуально
- 201
- коментар(і)
- 07-11-2022 02:20
Однією з традицій ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» є виховання молоді на засадах любові до Батьківщини. Серед іншого, щоосені, для учнів закладу проводиться військово-патріотичний захід, який цього року відбувся під гаслом: «Разом до Перемоги!».
Такі змагання дають можливість пробудити силу та міць учнівської молоді, а участь у випробуваннях загартовує та виховує справжній патріотичний дух учасників, які щосили борються за перемогу.
У програму змагань увійшли такі спортивні конкурсні дисципліни як: армреслінг, метання та піднімання гирі, стрільба з пневматичної гвинтівки, одягання ЗЗК на швидкість, спортивно-військова естафета тощо. Учні змагалися у спритності, швидкості, кмітливості та силі.
За підсумками змагань, учасників, які здобули призові місця в командних та індивідуальних видах конкурсних дисциплін, директор училища М.Є. Паламарчук та заступник директора з навчально-виховної роботи Н.С. Горблюк нагородили грамотами та подарунками.
Призові місця здобули:
— серед дівчат: 1 місце — група №18; 2 місце — група №8; 3 місце — група №6;
— серед юнаків: 1 місце — група №4; 2 місце — група №17; 3 місце — група №1.
Вітаємо переможців та дякуємо всім навчальним групам за активність!
Інформація ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище»
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_865355058156470.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_436530691999280.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_1227051978024398.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_494921209352678.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_416846243994677.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_1295794751213876.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_838301523868208.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_662109015499756.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_803015320786919.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_422294196591898.jpeg)
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_623592846226367.jpeg)
Коментарі відсутні