![Студенти продаватимуть окопні свічки, щоб зібрати гроші для ЗСУ](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/received_1224327508166102.jpeg)
Студенти продаватимуть окопні свічки, щоб зібрати гроші для ЗСУ
- Армія
- 375
- коментар(і)
- 02-12-2022 07:03
У неділю, 4 грудня, на центральному ринку "Урожай", з 09:00 до 11:00, наш технікум організовує благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Буде цікаво! Приходьте і долучайтеся!
Як ми вже писали, представники закладу періодично їздять на передову з усім необхідним, зібраним від мешканців громади. Тримають постійний зв'язок із захисниками.
Студенти продаватимуть окопні свічки, виготовлені власноруч, щоб зібрати кошти для армії.
![](/domen/core/files/news/image_storage/received_675446670837841.jpeg)
"Готуємось до поїздки✌", - каже заступник директора Оксана Кудрявцева . Давайте допоможемо!
Коментарі відсутні