Дев’ять медалей — на «Bandera Cup-2023»

6 травня у Львові на Emily Sport Arena (Emily Resort) відбувся всеукраїнський турнір із карате «Bandera Cup-2023».

Серед шестисот учасників, котрі представляли 30 клубів із 10 областей, за медалі боролися і вихованці ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.

Попри високу конкуренцію практично у всіх категоріях, звягеляни здобули нагороди, — повідомляє ДЮСШ.

Чемпіоном став Артем Алексеєнко. Другі місця посіли Дмитро Адамський, Богдан Бондар, Віталій Високолян. Треті місця — Аліка Чумак, Єгор Сугак, Назарій Корнійчук, Нікіта Ганношин, Назар Ревво.

Спортсменів готували до змагань тренери-викладачі ДЮСШ імені В.П. Єрмакова — Вадим Рибачок та Сніжана Рибачок.