![День захисту дітей в умовах війни](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2023/22/350358911_789561612574259_3114958049018864104_n.jpg)
День захисту дітей в умовах війни
- Топ новини
- 218
- коментар(і)
- 02-06-2023 11:29
У ресторані «Аль Капоне» відбулася дитяча вечірка з нагоди Дня захисту дітей. Організатором став міський центр соціальних служб, провели захід для дітей загиблих захисників України. Цікаво, що меценати підтримали задум, надавши свої послуги безкоштовно. Це засвідчило: разом можна робити корисні справи.
«Ніхто не відмовився долучитися. Усі настільки молодці, адже добри справи викликають повагу», — поділилася враженнями від співпраці з благодійниками директор міського центру соціальних служб Олена Котова.
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/2023/22/350376081_146255808447232_6209137978932922562_n.jpg)
Колектив «Аль Капоне» пригостив малечу смачними стравами та напоями, ТОВ «АЙС ТІМ» — морозивом, аніматори «Smile NV» організували цікаве дитяче дозвілля, а фотограф Наталія Гічун подарувала професійний фотосет на згадку.
Заступник міського голови Ірина Гудзь подякувала меценатам та ЗСУ, які дозволяють проводити подібні заходи. Побажала дітям читати багато казок, багато мріяти і замовляти бажання: «Ми за мир і за те, щоб наші діти жили в гарній та щасливій країні. Нам дуже хочеться, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни».
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_131853-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_131453874188632619905960-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_1354396956706111176745401-scaled.jpg)
Аніматори влаштували дітям ігри та забави, разом співали пісні, танцювали та виконували різні завдання, а за це учасники отримали подарунки.
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/2023/22/350377347_795785791876303_7810662818637806749_n.jpg)
«Дякуємо всім, хто зробив дітей щасливішими. Все буде Україна!», — подякували організатори свята.
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_1354194907591633347783865-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_1355407118690824168243566-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_133654-scaled.jpg)
День захисту українських дітей цьогоріч знову відбувається в умовах повномасштабної війни. Наші діти справді потребують підтримки і захисту, бо не таке дитинство має в них бути. На жаль, сьогодні реалії дуже жорстокі, тому так багато сумних очей навколо. Віримо, що жах війни якнайшвидше закінчиться, і дитинство справді буде щасливим.
«Ніхто не відмовився долучитися. Усі настільки молодці, адже добри справи викликають повагу», — поділилася враженнями від співпраці з благодійниками директор міського центру соціальних служб Олена Котова.
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/2023/22/350376081_146255808447232_6209137978932922562_n.jpg)
Колектив «Аль Капоне» пригостив малечу смачними стравами та напоями, ТОВ «АЙС ТІМ» — морозивом, аніматори «Smile NV» організували цікаве дитяче дозвілля, а фотограф Наталія Гічун подарувала професійний фотосет на згадку.
Заступник міського голови Ірина Гудзь подякувала меценатам та ЗСУ, які дозволяють проводити подібні заходи. Побажала дітям читати багато казок, багато мріяти і замовляти бажання: «Ми за мир і за те, щоб наші діти жили в гарній та щасливій країні. Нам дуже хочеться, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни».
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_131853-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_131453874188632619905960-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_1354396956706111176745401-scaled.jpg)
Аніматори влаштували дітям ігри та забави, разом співали пісні, танцювали та виконували різні завдання, а за це учасники отримали подарунки.
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/2023/22/350377347_795785791876303_7810662818637806749_n.jpg)
«Дякуємо всім, хто зробив дітей щасливішими. Все буде Україна!», — подякували організатори свята.
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_1354194907591633347783865-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_1355407118690824168243566-scaled.jpg)
![\"День](/domen/core/files/news/image_storage/20230529_133654-scaled.jpg)
День захисту українських дітей цьогоріч знову відбувається в умовах повномасштабної війни. Наші діти справді потребують підтримки і захисту, бо не таке дитинство має в них бути. На жаль, сьогодні реалії дуже жорстокі, тому так багато сумних очей навколо. Віримо, що жах війни якнайшвидше закінчиться, і дитинство справді буде щасливим.
Юлія КЛИМЧУК
Коментарі відсутні