Видурив у військового 116 тисяч гривень

Видурив у військового 116 тисяч гривень

Суд встановив, що 26-річний житель Звягельського району з 07.06.2023 р. до 03.08.2023 р., знаючи, що колишній чоловік співмешканки перебуває в зоні бойових дій, неодноразово телефонував йому, представляючись «працівником соціальної служби по правам дітей», та пропонував свої послуги щодо вирішення соціально-побутових питань в органах місцевого самоврядування та органах влади, не будучи наділеним владними повноваженнями і не маючи можливості виконати запропоновані послуги.

Таким чином правопорушник під вигаданим ім’ям під час кожної телефонної розмови висував вимогу про перерахування йому на банківську карту грошових коштів. Загальна сума, яку потерпілий перерахував на банківську картку, становить 116 тисяч гривень. Гроші зловмисник витратив на оренду житла та на утримання дитини потерпілого.

Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України громадянина звільнено від відбування покарання із випробуванням та встановлено йому іспитовий строк тривалістю 1 рік. Крім того, призначено стягнути з правопорушника на користь потерпілого в задоволення цивільного позову 116000 гривень матеріальної шкоди.

За матеріалами пресслужби
Новоград-Волинського міськрайонного суду
Житомирської області