![Залишаймося гідними своїх Героїв!](https://files.zvyagel.com.ua/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=https://files.zvyagel.com.ua/f/zvyagel.com.ua/news/65d5fcb43e6c5.jpg)
Залишаймося гідними своїх Героїв!
- Звягель офіційний
- 36
- коментар(і)
- 21-02-2024 03:36
Щорічно, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні — сміливих та мужніх людей, які
загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.
Цього року минає десята річниця тих страшних подій та десята річниця від початку російського вторгнення і окупації Криму та східних областей України.
Із метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні керівництво громади та району, родини загиблих земляків-Героїв, жителі міста поклали квіти до Арки пам’яті Небесної Сотні.
Воїни Небесної Сотні були першими, хто загинув за те, щоб Україна не зникла з мапи світу. Нині жертвами російської агресії стали вже десятки тисяч людей: цивільних та військових, малих і старих, жінок, чоловіків і дітей. Як тоді, під час Революції Гідності, так і сьогодні свободу України виборюють найдостойніші.
Далі спільною ходою, центральною вулицею міста, учасники заходу прийшли на Алею пам’яті, де відкрили нові світлини полеглих воїнів-жителів Звягельської громади, захисників України, які віддали життя за Батьківщину в російсько-українській війні:
- Інжиєвському Павлу Юрійовичу;
- Клюску Олексію Анатолійовичу;
- Левковському Максиму Васильовичу;
- Ляшуку Костянтину Борисовичу;
- Ничипоруку Дмитру Володимировичу;
- Остапенку Вадиму Петровичу;
- Пилипчуку Назару Миколайовичу;
- Пташнику Олегу Олександровичу;
- Радченку Денису Сергійовичу;
- Юрдизі Павлу Степановичу.
Рідним загиблих вручили нагородні документи щодо присвоєння воїнам-героям посмертно звання «Почесний громадянин Звягеля» за мужність і відвагу при захисті Вітчизни. Почесну місію виконав міський голова Микола Боровець.
До присутніх звернувся начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський із закликом пам’ятати тих, хто викарбовує нашу історію.
![Залишаймося гідними своїх Героїв!](https://files.zvyagel.com.ua/bun/timthumb.php?w=900&h=auto&q=100&src=https://files.zvyagel.com.ua/f/zvyagel.com.ua/news/65d5fcb433584.jpg)
Схиляємо голови у жалобі та пошані до подвигу Героїв Небесної Сотні й Героїв російсько-української війни. Вони загинули, обстоюючи демократичні цінності, територіальну цілісність України та європейське майбутнє нашої держави. Проявили надзвичайну людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість.
Вони назавжди залишаться у наших серцях символом незламності та самопожертви на благо Батьківщини й українського народу.
Низько вклоняємося та дякуємо і тим Героям, що полягли, і тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає нас від російської агресії.
Залишаймося гідними своїх Героїв! Будьмо консолідованими, об’єднаними, усвідомлюймо відповідальність кожного з нас за майбутнє України.
Український дух незламний, а народ — нескорений!
Слава Україні!
Відділ інформації міської ради
Коментарі відсутні