Залишаймося гідними своїх Героїв!

Залишаймося гідними своїх Героїв!

Щорічно, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні — сміливих та мужніх людей, які 
загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

 

Цього року минає десята річниця тих страшних подій та десята річниця від початку російського вторгнення і окупації Криму та східних областей України.

Із метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні керівництво громади та району, родини загиблих земляків-Героїв, жителі міста поклали квіти до Арки пам’яті Небесної Сотні.

Воїни Небесної Сотні були першими, хто загинув за те, щоб Україна не зникла з мапи світу. Нині жертвами російської агресії стали вже десятки тисяч людей: цивільних та військових, малих і старих, жінок, чоловіків і дітей. Як тоді, під час Революції Гідності, так і сьогодні свободу України виборюють найдостойніші.

Далі спільною ходою, центральною вулицею міста, учасники заходу прийшли на Алею пам’яті, де відкрили нові світлини полеглих воїнів-жителів Звягельської громади, захисників України, які віддали життя за Батьківщину в російсько-українській війні:

  • Інжиєвському Павлу Юрійовичу;
  • Клюску Олексію Анатолійовичу;
  • Левковському Максиму Васильовичу;
  • Ляшуку Костянтину Борисовичу;
  • Ничипоруку Дмитру Володимировичу;
  • Остапенку Вадиму Петровичу;
  • Пилипчуку Назару Миколайовичу;
  • Пташнику Олегу Олександровичу;
  • Радченку Денису Сергійовичу;
  • Юрдизі Павлу Степановичу.


Рідним загиблих вручили нагородні документи щодо присвоєння воїнам-героям посмертно звання «Почесний громадянин Звягеля» за мужність і відвагу при захисті Вітчизни. Почесну місію виконав міський голова Микола Боровець.

До присутніх звернувся начальник Звягельської районної військової адміністрації Іван Туровський із закликом пам’ятати тих, хто викарбовує нашу історію.
 

Залишаймося гідними своїх Героїв!

Схиляємо голови у жалобі та пошані до подвигу Героїв Небесної Сотні й Героїв російсько-української війни. Вони загинули, обстоюючи демократичні цінності, територіальну цілісність України та європейське майбутнє нашої держави. Проявили надзвичайну людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість.

Вони назавжди залишаться у наших серцях символом незламності та самопожертви на благо Батьківщини й українського народу.

Низько вклоняємося та дякуємо і тим Героям, що полягли, і тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає нас від російської агресії.

Залишаймося гідними своїх Героїв! Будьмо консолідованими, об’єднаними, усвідомлюймо відповідальність кожного з нас за майбутнє України.

Український дух незламний, а народ — нескорений!

Слава Україні!

Відділ інформації міської ради