Зберігав небезпечну знахідку вдома: на Звягельщині  вилучили боєприпас

Зберігав небезпечну знахідку вдома: на Звягельщині вилучили боєприпас

16 лютого правоохоронці Звягельського райвідділу отримали повідомлення про те, що місцевий житель зберігає у себе вдома вибухонебезпечний предмет. Поліцейські прибули за вказаною адресою.

 

У ході перевірки оперативники з’ясували, що за місцем проживання 39-річного містянина знаходиться предмет, зовні схожий на корпус ручної гранати, та підривач. Чоловік пояснив, що все знайшов минулого року на березі річки.

Працівники слідчо-оперативної групи задокументували всі обставини, а виявлене вилучили для направлення на експертне дослідження. 

Зберігав небезпечну знахідку вдома: на Звягельщині  вилучили боєприпас

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

За чинним законодавством, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Поліція нагадує: зброю, боєприпаси та вибухові речовини не можна зберігати без передбаченого законом дозволу. У разі, якщо такі предмети знайдені випадково, дісталися у спадок або виявлені за інших обставин, — зверніться до поліції для їх безпечного вилучення. Зверніть увагу, що мисливську зброю можна зареєструвати у встановленому законом порядку. Для цього необхідно звернутися до працівників із контролю за обігом зброї у територіальному підрозділі поліції.

Зберігав небезпечну знахідку вдома: на Звягельщині  вилучили боєприпас

Зауважте, що частиною 3 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України передбачено, що не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Звягельський районний відділ поліції