ПФК «Звягель» завершить сезон у Другій лізі цієї неділі

Наступний матч стане останнім у регулярному сезоні Другої ліги для підопічних Юрія Вірта. У 29-му турі чемпіонату України ПФК «Звягель» зіграє проти стрийської «Скали 1911». Матч відбудеться 19 травня у Звягелі на стадіоні «Авангард». Початок — о 13:00.

У попередньому турі ПФК «Звягель» вирвав перемогу над «Рухом-2» на останній компенсованій хвилині — 2:1.

Гра складалася для звягелян непросто. Пропустивши першими, у другому таймі вони зрівняли рахунок із пенальті. Відзначився Андрій Нестеров на 75-ій хвилині. За хвилину до цього «Рух-2» залишився у меншості.

А переможний гол Назара Гаврилюка у падінні через себе після подачі з кутового оглядачі змагань ПФЛ зі «Спорт Арени» визнали голом туру.

До слова, влучний удар Андрія Нестерова став ювілейним — 100-им голом ПФК «Звягель» у професійній історії клубу.

Автори голів потрапили до символічної збірної 28-го туру Другої ліги.

Ця перемога зберігає звягелянам шанси на чемпіонство.