Звягель долучився до Конференції  з відновлення України (URC2024) у Берліні

Звягель долучився до Конференції з відновлення України (URC2024) у Берліні

На минулому тижні Звягельський міський голова Микола Боровець перебував на Конференції з відновлення України (URC2024) у Берліні (Німеччина), яку спільно організували Німеччина й Україна.

 

URC2024 є продовженням заходів високого рівня, присвячених відновленню та довгостроковій реконструкції України, що проводяться від початку повномасштабної війни росії проти України.

Ключовою метою URC2024 є консолідувати сталу міжнародну підтримку для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України, зокрема, у сприянні розвитку нової енергетики в Україні та забезпеченні зеленої трансформації в процесі відновлення.

Учасники URC 2024 — лідери урядів, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства.

URC2024 фокусується на 4-х тематичних вимірах:

бізнес-вимір — залучення приватного сектору для стійкості та економічного зростання;

людський вимір — соціаль-
не відновлення та людський капітал для сьогодення та майбутнього України;

місцевий та регіональний вимір — відновлення громад та регіонів;

ЄС — євроінтеграція та дотичні до цього реформи.

Президент України Володимир Зеленський висловив бачення майбутнього, яке втілює основні цінності нашої країни: єднання, прогрес відновлюваної енергії та європейське співробітництво, незважаючи на всі спроби агресора нам завадити.

Захід об’єднав німецькі та українські енергетичні підприємства з політиками і дав змогу напрацювати пропозиції відновлюваної енергетики для відбудови України, обговорити бачення та потреби для розширення взаємодії.

На полях Конференції Микола Боровець проводив зустрічі з міжнародними партнерами з метою започаткування співпраці та спільних проєктів для Звягельської громади.

Одним із ключових партнерів залишається міський голова (обербюргермайстер) міста Зіндельфінген, доктор Бернд Фьорінгер. Під час зустрічі обговорювали шляхи покращення співпраці на регіональних рівнях.

Віримо у ефективну співпрацю!

Відділ інформації міської ради