
У Суслівському ліцеї поліцейські провели пізнавальний урок для ліцеїстів
- Актуально
- 62
- коментар(і)
- 10-04-2025 16:43
8 квітня ювенальні інспектори Звягельського районного відділу поліції, співробітники ДСНС та газового господарства провели заняття з правил безпеки у Суслівському ліцеї Стриївської громади.
Хлопців та дівчат ознайомили з особливостями роботи фахівців екстрених служб, продемонстрували спеціальне спорядження та уніформу, а також службові автомобілі.
Поліцейські нагадали присутнім про основні правила дорожнього руху, зокрема, обговорили безпечне користування самокатами, велосипедами, бордами тощо.
Правоохоронці нагадали, що підготовка водіїв мопедів, моторолерів та мотоциклів (категорії А1 та А) проводиться з 16-річного віку, а для керування мототранспортом необхідно мати посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерні знаки.
Особливу увагу поліцейські звернули на відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, зупинившись на злочинах, пов’язаних із підпалами або пошкодженнями майна, транспорту та будівель на замовлення ворожих спецслужб.
Також правоохоронці роз’яснили старшокласникам умови вступу до вищих навчальних закладів та ліцеїв системи МВС.
Рятувальники ознайомили дітей із порядком використання вогнегасника, нагадали, як діяти у разі виникнення пожежі, виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів тощо.
А працівники аварійно-диспетчерської служби газового управління провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил безпеки та експлуатації газових приладів.
Звягельський районний відділ поліції
Коментарі відсутні