
Ледь не вбив сина — поліцейські затримали жителя Житомирського району
- Кримінал
- 56
- коментар(і)
- 16-04-2025 16:41
Увечері, 14 квітня, до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію 28-річного жителя Станишівської громади з ножовим пораненням. Поліцейські затримали батька потерпілого, причетного до події. Триває досудове розслідування.
Правоохоронці встановили, що близько 21:30 між родичами виник побутовий конфлікт. Під час суперечки 57-річний батько ножем завдав удару в тулуб синові. Усвідомивши вчинене, він одразу ж викликав медиків.
Лікарі діагностували у потерпілого проникаюче поранення грудної клітини. Йому було проведене негайне хірургічне втручання.
Слідчо-оперативна група відділу поліції №1 Житомирського райуправління №1 зафіксувала всі обставини та вилучили речові докази. Чоловік визнав свою провину. Слідчі затримали його в процесуальному порядку. 15 квітня фігуранту повідомлено про підозру в учиненні замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України).
Згідно з чинним законодавством, за подібні діяння підозрюваному загрожує від 7 до 15 років ув’язнення.
За матеріалами Житомирського районного управління поліції №1
Коментарі відсутні