
«Головний здобуток — наші випускники». Економіко-гуманітарний фаховий коледж запрошує на навчання
- Наше місто
- 348
- коментар(і)
- 01-05-2025 11:21
ЕГФК — активний місцевий студентський заклад, у якого щороку чимало здобутків. Коледж займається підготовкою конкурентоспроможних фахівців своєї справи та пропонує здобути молодшого бакалавра, незалежно від віку, за актуальними на ринку праці спеціальностями.
— Головний здобуток — це наші випускники, які після отримання дипломів працюють у юридичній, фінансовій, спортивній галузях, — розповіла директор коледжу Олена Вікторівна Денисюк. — Серед наших випускників — успішні судді, юристи, адвокати та їхні помічники, поліцейські, нотаріуси, податківці, спортсмени і тренери, бухгалтери і фінансисти. Такий результат є підсумком багаторічної діяльності колективу.
Участь у конференціях, конкурсах, змаганнях
Окрім лекцій, йдеться про постійну участь студентів і викладачів у всеукраїнських науково-практичних конференціях. Мета — залучення до практичної роботи, стимулювання наукової діяльності молоді. Учасники отримують не лише дипломи та сертифікати за участь, а й неоціненний досвід, який використовують потім у роботі.
Серед випускників закладу — переможці Всеукраїнських та міжнародних змагань.
Викладачі та студенти невтомно працюють та досягають нових висот, здобуваючи перемоги в престижних конкурсах і змаганнях. Зокрема, під керівництвом викладача фундаментальних дисциплін Олени Басалаєвої беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, вебінарах, за що отримують заслужені нагороди та визнання.
Перше місце — у команди спортсменів НВЕГФК на змаганнях із настільного тенісу серед закладів фахової передвищої освіти міста.
Випускники затребувані на ринку праці
Радіють не лише результатам освітнього процесу, а й активному студентському дозвіллю, яке залишає в пам’яті безліч спогадів. Подорожують різними містами України, відвідують екскурсії професійного спрямування в установах та закладах, куди в майбутньому зможуть працевлаштуватися.
— Екскурсії професійного спрямування студенти особливо полюбляють, адже таким чином можуть відчути професійну атмосферу, — розповіла директор Олена Денисюк. — Часто буваємо зі студентами в залах судових засідань, у відділенні поліції, у міграційній службі.
Як розповіла очільниця економіко-гуманітарного фахового коледжу, його випускники затребувані на сучасному ринку праці. Зважаючи на авторитет закладу, роботодавці телефонують, пропонуючи вакансії.
Призери спартакіади з плавання.
Навчальні спеціальності
Коледж має денну (на базі 9 і 11 класів) і заочну форму навчання та пропонує актуальні спеціальності з отриманням диплома державного зразка.
«Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» — фінансова діяльність у банківській сфері, страхових компаніях, аудиторська діяльність, аналіз біржового ринку та відкриття власної справи.
Термін навчання — 3 або 2 роки, заочно — 2,5 роки.
«Юридичне діловодство та офісна справа» — випускники отримують навички роботи з сучасними інформаційними системами для ведення документації, що є конкурентною перевагою на ринку праці.
Фаховий молодший бакалавр з юридичного діловодства та офісної справи має можливість працевлаштування на посади в суд, нотаріальну чи адвокатську контори, адміністративні органи, архіви, відділи кадрів, документообігу як державних, так і приватних підприємств.
Термін навчання — 4 або 3 роки.
Брали участь у грі-розслідуванні «Слідство веде НАБУ-2», розробленій Національним антикорупційним бюро України. Отримали сертифікати про участь і цікавий досвід.
«Фізична культура і спорт» — вчитель фізичної культури та спорту, тренер з обраного виду спорту, фахівець із проведення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-виховної, організаційної роботи в закладах освіти, колективах фізичної культури, ведення спортивних секцій, туризму.
Термін навчання — 3 або 2 роки, заочно — 2,5 роки.
«Середня освіта (Фізична культура)» — вчитель фізичної культури та спорту, фахівець із проведення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-виховної, організаційної роботи в закладах освіти, колективах фізичної культури, ведення спортивних секцій, туризму.
Термін навчання — 3 або 2 роки, заочно — 2,5 роки.
Заяви на вступ абітурієнти подають через електронний кабінет вступника. У приймальній комісії під час вступної кампанії працює консультативний пункт для допомоги при реєстрації електронного кабінету вступника.
Підвищували рівень знань із платіжної безпеки в Інтернеті, взявши участь у вебінарах від спікерів Національного банку України, представників кіберполіції та компанії «ESET».
Професія — зелене світло в житті
Після отримання диплому в ЕГФК випускники продовжують здобувати вищу освіту в Міжрегіональній Академії Управління персоналом, Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті, Ірпінському державному податковому університеті.
— Практично всі наші випускники продовжують навчатися та успішно працевлаштовуються, — розповіла викладач відділення «Право» Олена Анатоліївна Чаїнська. — Практично в усіх місцевих установах є наші випускники, які зарекомендували себе позитивно. Дуже приємно, коли заходиш в організацію і чуєш гарні відгуки про коледж, зустрічаєш наших колишніх студентів на різних посадах.
Олена Чаїнська — теж випускниця коледжу, підтверджує той факт, що роботодавці телефонують, запрошуючи випускників на роботу.
— Маю тривалий професійний стаж у юридичній спеціальності, — каже Олена Анатоліївна. — Працювала юристом, у нотаріаті. Спогади про коледж у мене найкращі, тож коли з’явилася можливість влаштуватися сюди, я не вагалася. Тепер ділюся досвідом зі студентами, викладацька робота мені дуже до вподоби.
У новому навчальному році колектив чекає на поповнення колективу, запрошуючи абітурієнтів на навчання.
Ірина Петренко
Коментарі відсутні