ПОМИНАНИЯ 17/2009

ПОМИНАНИЯ 17/200926 апреля исполняется год, как ушел из жизни дорогой наш человек Станислав Иванович КУЗНЕЦОВ


Светлая память о тебе навсегда останется в наших сердцах. Пусть земля бережет твой вечный сон и будет тебе пухом.


Скорбящие жена, дети, родные25 апреля — год светлой памяти дорогого мужа, отца Романа Ивановича ТЫШКЕВИЧА


Живым тебя представить так легко, что в смерть твою поверить невозможно. Прости, что не смогли тебе помочь, прости, что не смогли тебя сберечь, прости, что не смогли тебя спасти. Сто раз прости, прости, прости.


Вечно скорбящие мама, сестра с семьей, родные25 квітня минає рік, як не стало з нами найдорожчої нам людини Романа Івановича ТИШКЕВИЧА


Не хоче серце з цим змиритись, що в очі вже не подивитись. Молитва хай дійде до тебе, щоб рай був там тобі на небі, любов щоб наша тебе гріла, щоб пам’ять на землі зоріла. Нехай всі, хто знав, згадають і пом’януть в цей день.


Вічно сумуючі дружина, діти26 квітня — 40 днів, як пішла з життя Ганна Готлібівна НОВАКІВСЬКА з с.Чижівка


Світла пам’ять про тебе назавжди залишиться у наших серцях. Ми пам’ятаємо тебе і любимо. Нехай земля береже твій вічний сон і буде пухом. Нехай всі, хто тебе знав, згадають та пом’януть добрим словом. Царство тобі небесне і вічна пам’ять.


Сумуючі діти, онуки, сестри, брати з сім’ями25 квітня минає 40 днів, як пішла у вічність з життя рідна і дорога нам людина — наша матуся Ядвига Миколаївна БОНДАРЧУК


Минає 40 днів, а біль непоправної втрати не стихає в наших серцях. Твій любий голос, посмішка, погляд, добра душа — завжди в нашій пам’яті. Нехай всі, хто знав тебе, дружив, працював з тобою, згадають і пом’януть добрим словом. Царство тобі небесне і вічний спокій.


Сумуючі сини, невістки, онуки22 квітня минуло 3 роки, як немає з нами дорогої нам людини — Анатолія Лазаровича ОЛАСЮКА


Світла пам’ять про тебе завжди залишиться в наших серцях. Хай свята земля береже твій вічний сон, і завжди світить сонечко над твоєю могилою. Царство небесне тобі, наш рідний.


Дружина, син, невістка, онукиМинає 40 днів, як відійшов у небуття наш колега, лікар-рентгенолог Анатолій Макарович ПОНОМАРЕНКО


Його життєвим кредом було допомагати знайомим, друзям, колегам, рідним, просто людям. Анатолій Макарович завжди буде жити в серцях рідних та близьких людей, колег та друзів, людей, які його знали. Земля йому пухом та світла пам’ять.


Колектив хірургічної служби Новоград-Волинської міськрайТМО