![У Малій Цвілі відкрили дитячий садок](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2019_10/ds1.jpg)
У Малій Цвілі відкрили дитячий садок
- Село і люди
- 31
- коментар(і)
- 08-03-2019 06:53
У с.Мала Цвіля Чижівської ОТГ відбулося відкриття обладнаного за сучасними вимогами дитячого дошкільного закладу «Веселка», який відвідуватимуть 15 дошкільнят.
![](/image_storage/2019_10/ds2.jpg)
Аби привітати Малоцвілянську сільську громаду з визначною подією, на святковий захід завітали керівники району — перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік, голова районної ради Дмитро Рудницький. Голова Чижівської ОТГ Аркадій Ратушнюк виступив перед присутніми з вітальним словом та висловив вдячність усім, хто допоміг втілити цей задум у життя.
![](/image_storage/2019_10/ds1.jpg)
![](/image_storage/2019_10/ds2.jpg)
Аби привітати Малоцвілянську сільську громаду з визначною подією, на святковий захід завітали керівники району — перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік, голова районної ради Дмитро Рудницький. Голова Чижівської ОТГ Аркадій Ратушнюк виступив перед присутніми з вітальним словом та висловив вдячність усім, хто допоміг втілити цей задум у життя.
Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА
Коментарі відсутні