ПОМИНАНИЯ 25/2009

ПОМИНАНИЯ 25/200923 червня минає рік, як не стало Георгія Васильовича МИХАЙЛОВА


Земля тобі хай буде пухом і вічне Царство в небесах. Тебе ніколи не забудем, нававжди ти в наших серцях.


Сумуючі брат, сестра, племінники23 червня минає рік, як немає з нами дорогого нам батька, дідуся Тимофія Петровича ВАСИЛЬЧУКА


Світла пам’ять назавжди залишається в наших серцях. Просимо всіх, кому він залишив по собі добру пам’ять, згадати його в цей день і пом’янути добрим словом. Царство небесне, вічний спокій твоїй душі.


Сумуючі син, невістка, онука20 червня минає 40 днів, як пішов з життя рідний, дорогий нам — Григорій Павлович ПРОКОПЧУК


Минає 40 днів, а біль непоправної втрати не стихає у наших серцях. Царство небесне твоїй душі. Нехай свята земля береже твій вічний спокій. Хто забув, — згадайте, хто пам’ятає, — пом’яніть.


Сумуючі батьки, сини та всі рідні20 червня минає рік, як після тяжкої хвороби пішов з життя Леонід Олександрович ДОВГАЛЮК


Ми сумуємо за тобою. Світла пам’ять про тебе назавжди залишиться в наших серцях. Нехай свята земля береже твій вічний сон. Царство небесне, вічний спокій твоїй душі, рідний наш.


Сумуючі дружина, діти, онуки, мама, сестра, брати22 червня минає 6 місяців гіркої розлуки, як пішла у вічність рідна людина – син — Олександр Павлович ВЛАСЮК


Як важко рідних хоронить, як серце плаче і болить, як щемом душу огорта, яка біда. Ще вчора жив, ще вчора був, сьогодні всіх ти нас забув, пішов у вічність, в другий дім, лишив у серці жаль і біль. Спи спокійно, наш рідненький. Царство небесне твоїй душі.


З глибоким сумом і скорботою батьки, брат, невістка Наталія9 днів світлої пам’яті Ольги Василівни ПРОХОРЧУК


Згасло сонце і померкли квіти, серце плаче та болить душа, як прийшла страшна та звістка, що тебе уже нема… Спи спокійно в Царстві без емоцій і чудес, ми ж чекаємо тебе з небес.


Родина Романюків із села Кикова