![Два юнаки з Житомирщини стали лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2020_39/crime6.jpg)
Два юнаки з Житомирщини стали лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»
- Кримінал
- 13
- коментар(і)
- 25-09-2020 11:18
![](/image_storage/2020_39/crime6.jpg)
Серед десятки народних героїв країни — двоє представників Житомирської області. Дев’ятикласник із с.Дружбівки Коростенського району Віктор Іващенко взимку під час пожежі в житловому будинку врятував 88-річну бабусю, яка самостійно не пересувалася. Студент-другокурсник Вадим Невмержицький із с.Дівошин Овруцького району врятував улітку двох неповнолітніх дівчат, які тонули в річці.
Для обох юнаків такий день може стати найпам’ятнішим у їхньому житті. Вони врятували три життя на двох, тому їх вчинок неоціненний. Старенька бабуся, яку врятував Віктор Іващенко, продовжує няньчити онуків та правнуків, дівчата, яких врятував Вадим Невмержицький — продовжують радувати своїх батьків, а колись і самі стануть матерями…
УДСНС України в Житомирській області
Коментарі відсутні