ПОМИНАННЯ 31/2009

ПОМИНАННЯ 31/200930 липня – 5 років світлої пам’яті Сергія Івановича ГРЕБІНЦЯ


Ти пішов від нас і залишив нам глибоку рану, печаль і сльози. Та скільки б часу не пройшло, — ти житимеш у наших серцях. Дякуємо тобі за те, що ти був у нашому житті.


Сумуючі мати, дружина, син, рідніВіктор Васильович ГРЕБЕНСЬКИЙ


01.01.1949 р. — 02.08.2004 р. Земля тобі хай буде пухом і вічне Царство в небесах. Тебе ніколи не забудем, назавжди ти в наших серцях.


Сумуючі дружина, дочка, син, невістка, онуки Карім, Ніколєтта, свати Виговські1 августа — 40 дней светлой памяти Виктора Николаевича ЕФРЕМОВСКОГО


Ничто не в силах убивать любовь и память. И время не погасит боль утраты. Родной, дорогой и любимый, спасибо, что для нас на свете прожил ты.


Жена, дети, внуки2 августа — год светлой памяти дорогой жены, мамы, бабушки Валентины Антоновны ВАЛИНКЕВИЧ


Как трудно подобрать слова, чтоб ими нашу боль измерить. Не можем в смерть твою поверить, ты с нами будешь навсегда. Не выразить словами всей скорби и печали, в сердцах и памяти всегда ты с нами.


Скорбящие муж, дочки, сын, зятья, внуки1 августа — 40 дней светлой памяти Владимира Адамовича ШПИНЯ


Опустела без тебя земля, нам теперь тебя вернуть нельзя, стал пустыней для меня наш дом, потому что больше не живёшь ты в нём. Тебя всегда буду любить и никому не дам забыть. Пухом земля тебе, наш родной.


Жена, сын4 августа — 16 лет со дня смерти Петра Ивановича САВЧУКА, а 12 августа — 12 лет, как нет с нами Евгении Лаврентьевны САВЧУК


Все, кто помнит, — помяните, низко головы склоните. Только слёз, лишь слёз не надо, память — лучшая награда.


Дети, внуки29 липня — 4 роки, як немає з нами Петра Володимировича ШАВЛОВСЬКОГО, а 5 серпня — 3 роки, як пішла у вічність Валентина Володимирівна ШАВЛОВСЬКА


Хто знав їх, — згадайте і пом’яніть добрим словом. Царство Небесне і вічний вам спокій.


Вічно сумуючі рідні4 серпня — 25 років, як перестало битися серце дорогої нам людини Миколи Андрійовича КУДІНА


Ти вічно житимеш у наших серцях. Хай згадають і пом’януть добрим словом всі, хто знав тебе. Царство Небесне тобі і вічний спокій душі твоїй.


Вічно сумуючі дружина, доньки, син, зять, невістка, внуки, правнучки4 серпня минає рік, як немає з нами дорогого нам чоловіка, батька, дідуся Миколи Пилиповича ГОРДІЙЧУКА


Світла пам’ять про тебе залишиться в наших серцях. Хай земля береже твій вічний сон і буде тобі пухом. Царство Небесне і вічна пам’ять.


Сумуючі дружина, діти, онуки31 липня — 9 днів пам’яті Ольги Францівни АНДРІЄВСЬКОЇ


Земля тобі хай буде пухом і вічне Царство в небесах. Тебе ніколи не забудем, назавжди ти в наших серцях.


Чоловік, доньки, зяті, онуки29 липня минає 20 років з дня смерті Івана Васильовича КРАВЧУКА


Земля тобі хай буде пухом, і вічне Царство в небесах. Тебе ніколи не забудемо, назавжди ти в наших серцях.


Вічно сумуючі дружина, діти, онуки та всі рідні30 липня – 9 днів світлої пам’яті дорогої мами, бабусі Валентини Михайлівни ХАЇНСЬКОЇ і 8 років, як нема з нами, тата та дідуся Михайла Арсенійовича ХАЇНСЬКОГО


Світла пам’ять про вас назавжди залишиться в наших серцях. Хай свята земля береже ваш вічний сон. Хто знав вас, — хай згадають.


Сумуючі діти, онуки, правнуки