![ВАРВАРИ ЗРУЙНУВАЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК НА ГОРОДИЩІ](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2009_34/znak1.jpg)
ВАРВАРИ ЗРУЙНУВАЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК НА ГОРОДИЩІ
- Актуально
- 665
- коментар(і)
- 21-08-2009 08:50
![](/image_storage/2009_34/znak1.jpg)
Пам’ятний знак «Світовид» з охоронною дошкою знаходиться на південному городищі, що входить до археологічного комплексу літописного міста Возвягель. Його спорудження було своєрідним вшануванням пам’яті наших прадідів, які заснували перше поселення, котре згодом еволюціонувало в сучасний Новоград-Волинський. Останніми роками стало традицією проводити на території городища свято Івана Купала, як повернення до своїх історичних витоків.
![](/image_storage/2009_34/znak2.jpg)
Голова Новоград-Волинської РДА Микола Іванюк обурений подібними актами вандалізму як у районі, так і в Україні в цілому. Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт райдержадміністрації, очільник району закликав правоохоронні органи докласти всіх зусиль для розшуку винних і регулярно інформувати громадськість про хід розслідування цієї справи.
Що ж до подальшої долі зруйнованого пам’ятника, то, як повідомили кореспонденту «ЗІ» у прес-службі райдержадміністрації, вже до Дня незалежності України пам’ятний знак Світовиду обіцяють відновити. Його знову встановлять і пофарбують. Масштабніше реставрування буде проведено дещо пізніше.
Олег БРЮХАНОВ
Фото з сайту РДА
Фото з сайту РДА
Коментарі відсутні