
СЕЛО ВІДРОДИТЬСЯ ДИТЯЧИМИ ГОЛОСАМИ
- Село і люди
- 917
- коментар(і)
- 01-08-2008 17:48

Дійсно — подія неординарна. Навіть дещо і нетипова для сьогодення, коли по селах масово позакривалися дитячі садочки — їх на весь район залишилося декілька). А тут така сучасна, прекрасно оснащена будівля, що, варто визнати, навіть у місті такого садочка немає. Власне, він невеликий — розрахований на 25 дошкільнят. Але все тут зроблено з любов’ю до діток — чисто, охайно, у веселих і світлих барвах дитинства і дуже затишно. Радують око нові меблі, побутова техніка — є тут і музичний центр, і пральна машина-автомат, і мікрохвильова піч і телевізори. До речі, вся необхідна побутова техніка, обладнання та меблі, двері та євровікна садочок отримав завдяки сприянню депутата обласної ради від блоку НУ-НС Сергія Симовоника.
А іграшок для дітвори дуже багато привезли гості, серед яких — перший заступник губернатора Житомирщини, наш земляк — Володимир Загривий. У своєму привітальному слові Володимир Іванович підкреслив, що така подія, як відкриття на селі нового дитячого садочка, ще раз переконує у тому, що наша держава розвивається, що село відроджується.

Під час урочистостей відбулося нагородження грамотами та подяками обласної та районної адміністрацій тих, хто доклав найбільше зусиль задля того, щоб у Несолоні розпочав функціонувати дитячий садочок. Всього на це будівництво було затрачено понад 1 млн.грн., з яких 35 тис.грн. — кошти з районного бюджету, а решта — благодійні внески.
З іншого боку приміщення, де розташувався дитячий садочок, розмістилася також амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Це відмінне приміщення, оснащене всім необхідним. Як повідомив головний лікар Новоград-Волинського міськрай ТМО Василь Борис, загальні затрати на проведення реконструкції склали 715 тисяч гривень, з яких 625 — благодійні внески. Селяни знову дякували своєму земляку Ігорю Борисовичу Токовому за підтримку і допомогу у реконструкції амбулаторії, що обслуговуватиме понад 1000 чоловік населення.
Того дня на урочистостях мою увагу привернув той факт, що навіть, незважаючи на будень — а спекотної літньої пори роботи на селі завжди більш як достатньо), прийшло дуже багато селян — гарних, по-святковому одягнених, на їх обличчях сяяли посмішки, а в руках — оберемки яскравих літніх квітів. Відчувалося, що для них — це дійсно свято, довгоочікувана і радісна подія. А ще — надія на те, що такі віддалені села дійсно матимуть перспективу, матимуть майбутнє і відродяться у веселому щебетанні дитячих голосів.
Лариса ГЕМБАРСЬКА
Коментарі відсутні