![СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2010_24/prisjaga1.jpg)
СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ
- Армія
- 1027
- коментар(і)
- 11-06-2010 02:19
![](/image_storage/2010_24/prisjaga1.jpg)
на плацу військової частини А3814 (12-ий інженерний полк) урочисту клятву на вірність українському народові склали 211 військовослужбовців. Цікаво, що у порівнянні з двома попередніми роками, ця цифра найбільша: у 2008-му присягали 155 майбутніх військових інженерів, у 2009-му — 170.
У такий пам’ятний та відповідальний для кожного бійця день їх привітали представники військового командування: командир 12-го інженерного полку, полковник Микола Борісов та начальник відділу оперативного забезпечення 8-го армійського корпусу, підполковник Дмитро Герега. Вітальні слова прозвучали від міської й районної влади, а також від комітету солдатських матерів та священика.
![](/image_storage/2010_24/prisjaga2.jpg)
Морально підтримати своїх синів та друзів приїхали понад чотири сотні родичів та близьких військовослужбовців. Варто відзначити, що декого з бійців доля закинула служити не близько від отчого дому. Так, серед цьогорічних призовників є жителі Донецької, Сумської, Харківської, Черкаської, Запорізької, Львівської, Хмельницької областей.
Щоправда, є й такі, кому пощастило служити відносно неподалік від дому. Це — 30 чоловік із Київщини та 33 — з Житомирщини. Серед місцевих — 6 призовників безпосередньо з Новограда-Волинського та один — із району.
![](/image_storage/2010_24/prisjaga3.jpg)
Того ж дня церемонія присяги відбулася ще в одній військовій частині Новоград-Волинського гарнізону. У 54-му окремому розвідувальному батальйоні присягали 43 призовники. Місцевих серед них шестеро, четверо — з міста, двоє — з району.
![](/image_storage/2010_24/prisjaga4.jpg)
Олег БРЮХАНОВ
Фото Віктора ТИМОЩУКА
Фото Віктора ТИМОЩУКА
Коментарі відсутні