«Виходжу зранку з хати — як у тайзі...»

«Виходжу зранку з хати — як у тайзі...»

Міський голова звільнив начальника відділу благоустрою міської ради за неналежну організацію роботи з прибирання снігу. Про це Микола Боровець повідомив громаді у відеозверненні 27 січня.
Він зазначив, що зранку об’їхав місто й побачив недостатньо очищені від снігу вулиці, зокрема непосипані піском тротуари. Разом із тим Микола Боровець подякував тим працівникам комунальних служб, які сумлінно поставилися до роботи. Він підкреслив, що проведе додаткову роботу з керівниками ОСББ, а служба благоустрою — з підприємцями й організаціями, до чиїх обов’язків належить прибирати прилеглу територію.
«Виходжу зранку з хати — як у тайзі...» — це один із найбільш красномовних коментарів у Фейсбуці за 26 січня, коли напередодні вночі пішов сніг.
Комунальники тоді звітували, що вони вже з четвертої години ранку працювали над його прибиранням. Але, судячи з коментарів у Фейсбуці, громада ці старання мало помітила. Особливо — на тротуарах, на другорядних дорогах та на околицях.
Міський голова зазначив, що надалі вживатиме жорсткіших заходів впливу на підлеглих, якщо будуть факти неякісного очищення від снігу доріг та непосипані піском тротуари.
Олег БРЮХАНОВ