![ЗРАНКУ — ІСПИТИ, ПОТІМ — СТРІЛЬБА З АВТОМАТІВ](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2011_24/internat1.jpg)
ЗРАНКУ — ІСПИТИ, ПОТІМ — СТРІЛЬБА З АВТОМАТІВ
- Армія
- 803
- коментар(і)
- 17-06-2011 05:38
![Броньований жилет та зброя — про це мріють усі хлопчаки](/image_storage/2011_24/internat1.jpg)
Не кожен із цивільних має змогу постріляти з автомата. Проте випускникам школи-інтернату цими днями пощастило відчути і міць заліза, і силу автоматного залпу — військові шефи організували для підопічних не лише екскурсію у частину, а й вперше — на полігон.
Зустрічі дітей із військовими в інтернаті відбуваються традиційно — спільно проводять свята та професійно-орієнтаційну роботу. Цікаво, що серед випускників — чимало військових, є серед них і досить поважні та знані чини. Їх завжди радо вітають на зустрічах вчителі, цікавляться здобутками та досягненнями колишніх учнів. Тож нинішнім випускникам дев’ятирічної школи особливо цікаво було побувати на полігоні — хтозна, можливо, для когось із хлопців та дівчат цей день стане першим кроком на шляху до обрання майбутньої професії.
![Жінкам військова форма личить не менше, аніж чоловікам](/image_storage/2011_24/internat2.jpg)
Продовжилася екскурсія на вододромі інженерного полку, де діти побачили плаваючу військову техніку. Після незабутнього видовища втомлених та задоволених школярів військові нагодували у солдатській їдальні. А на згадку дітям залишилися яскраві враження.
Юлія КЛИМЧУК
Фото Віктора ТИМОЩУКА
Фото Віктора ТИМОЩУКА
![Майстер-клас вояків — це значно цікавіше за уроки математики...](/image_storage/2011_24/internat3.jpg)
Коментарі відсутні