![УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА ДРУЖБА МІЦНІЄ](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2008_43/poland.jpg)
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА ДРУЖБА МІЦНІЄ
- Освіта
- 552
- коментар(і)
- 24-10-2008 11:25
![](/image_storage/2008_43/poland.jpg)
У ЗОШ №3, де подібний проект реалізовується вперше, поляків зустрічали на урочистій лінійці. 15 учнів і 3 вчителів із гімназії міста Стараховіце приїхали до Новограда-Волинського майже на тиждень. Впродовж цього часу гостям обіцяють запропонувати цікаву програму, що включатиме спільні з українськими учнями відвідини новоград-волинських музеїв, проведення уроків та гуртків, екскурсію до Києва.
Як зазначив завідуючий Інформаційно-методичним центром Павло Ліневич, обмін учнями сприяє налагодженню молодіжних контактів між країнами-сусідами. Допомагає представникам обох країн краще вивчити історію, культуру, звичаї і традиції сусідніх народів.
А вже на 2 листопада заплановано візит у відповідь — делегація ЗОШ №3 вирушить до Стараховіце, польського містечка, що розташоване між Варшавою і Краковом, у Свентокжиському воєводстві.
Олег БРЮХАНОВ
Коментарі відсутні