ПОМИНАНИЯ 45/2008

ПОМИНАНИЯ 45/200819 листопада минає рік, як пішов з життя Віталій Гузь із Жеребилівки


Рік без тебе, сину, промайнув. А тебе все немає, а в серці біль, який не можна загасити. Як важко, сину, без тебе жити. Прости, синочку, що ми тебе від клятої смерті не спасли. Земля тобі пухом.


Мама і всі рідні4 листопада – 10 років з дня смерті Петра Мартиновича ОЛЬШЕВСЬКОГО


Плаче серце, біль не передати, у пам’яті лишились турбота й доброта до всіх людей. Спи спокійно, а ми завжди тебе будемо пам’ятати. Хай наші сльози не тривожать твоїх снів. Хто знав,— згадайте, хто пам’ятає,— пом’яніть цю прекрасну людину.


Сумуючі рідні10 листопада минає рік, як немає поруч дорогої людини – чоловіка, друга, мудрого порадника, яскравої особистості Семена Мироновича ЛЕВІНА


Я вдячна долі за щасливі роки поруч з Тобою, за кожну мить спілкування, за Твоє щире серце, за Твою доброту. Та ця жорстока доля Тебе у мене забрала. Тож скільки Богом відведено мені віку, ти житимеш у моїх спогадах.


Дружина8 ноября проходит 9 дней, как трагически, в 13 лет, оборвалась жизнь любимого сыночка, братика, внука, племянника Дениса Сергеевича ГОРБАТЮКА


Как жить на свете без тебя? Ты гордостью был и вдохновеньем, цветком земным и нашим утешеньем. Но ты ушёл… И чувства лучшие с собой унёс. Осталась пустота и боль в душе. И только память будет помнить о тебе до дней последних наших на земле.


Вечно скорбящие мама, братик Андрюша, бабушка Галя, дядя Андрей, все родные и близкие8 листопада минає 9 днів, як пішла з життя людина безмежно щирої душі — Ольга Петрівна ЛЕЩЕНКО


Нехай в ці скорботні дні всі, хто знав цю прекрасну жінку, пом’януть її добрим і теплим словом.


Колеги по роботі3 ноября проходит 4 года со дня смерти Анжелики Фёдоровны ЧЕРНЯЕВОЙ


Стояла осень золотая, опали листья, словно снегопад. А ты ушла из жизни такая гордая, красивая, на вечность в свой вишнёвый сад. Но не забыть нам голос твой, улыбку и чуть прищурившиеся глаза.


Вечно скорбящие мама, папа и твои сыновья8 ноября – 40 дней со дня смерти Ярослава Францевича БОНЧКОВСКОГО


Скорбим, помним. Царство тебе небесное.


Сын, невестка, дочь, внуки, родные, соседи9 листопада минає рік, як пішла з життя Віра Михайлівна РОМАНЮК


Рідненька наша, як нам не вистачає твоєї любові, підтримки, мудрих порад. Біль наш і втрату не передати словами. Хто забув,— згадайте, хто пам’ятає,— пом’яніть. Царство небесне тобі, рідненька і вічний спокій.


Всі рідні7 ноября – 6 месяцев, как перестало биться сердце дорогого нам человека, любимого мужа, отца и брата Александра Николаевича КАГАДИЯ


Ты не вернёшься, не оглянешься, не станешь мудрым и седым, ты в нашей памяти останешься всегда живым и молодым. Все, кто знал Сашу,— помяните его вместе с нами.


Скорбящие жена Лариса, сын Юра, сестра Татьяна