![АНШЛАГ НА ВИСТАВЦІ БОЙОВОЇ ТЕХНІКИ ТА СТРІЛЕЦЬКОГО ОЗБРОЄННЯ БРИГАДИ](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2012_37/tankists1.jpg)
АНШЛАГ НА ВИСТАВЦІ БОЙОВОЇ ТЕХНІКИ ТА СТРІЛЕЦЬКОГО ОЗБРОЄННЯ БРИГАДИ
- Армія
- 209
- коментар(і)
- 14-09-2012 01:11
![\"АНШЛАГ](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
До найбільших професійних свят — 71-ї річниці частини і Дня танкіста — військові 30-ї ОМБр готувалися заздалегідь. Тому свято, яке відбулося, 9 вересня, у неділю вдалося на славу: організованість і військовий вишкіл відчувалися впродовж усього святкового сценарію. А найголовніше, що цього дня військовослужбовці бригади продемонстрували не лише свою професійність, а й комунікабельність, зустрічаючи на порозі бригади цивільний люд.
День відкритих дверей у частині вже став традиційним та улюбленим городянами елементом щорічної програми святкувань. Музичний супровід та святкове дефіле забезпечили одразу три військові оркестри-віртуози. Особливо до вподоби відвідувачам щорічна виставка бойової техніки та стрілецького озброєння бригади. Тут є на що подивитися і мамам з татами, і дітям — військові «штучки», які більшість із них бачать лише у комп’ютерних іграх та фільмах, в реалі виглядають куди цікавіше!
Погодьтеся, не кожен день цивільній людині вдається побачити РПГ-7В чи потримати у руках АКС-74, а тут — будь ласка, скільки хочеш крути-верти, ще й у люк БТР-80 чи Т64-Б можна було «пірнути», уявивши себе під час бойових дій… Враження, слід сказати, екстремальні, але ж які захоплюючі! До речі, реально, у ще більш екстремальних умовах, військові бригади пару місяців тому демонстрували можливості потужної техніки під час форсування Случі.
![\"АНШЛАГ](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
Побачили цивільні екіпірування бійців механізованого підрозділу, а також розвідників та снайперів. Інформацію про ту чи іншу зброю або техніку можна було почути від фахівців-офіцерів. Запитань до них було багато, а відповіді — цікавими і вичерпними. Звісно, найбільше вражень отримали від побаченого діти. На запитання, чи хочуть вони у майбутньому стати військовими, усі, не замислюючись, із автоматом у руках і хлоп’ячим захопленням у очах відповідали: «Так!». Навіть дівчата, скажу вам відверто, замислилися над цим питанням після побаченого військового розмаїття. Дорослі теж поспішили завірити, що обов’язково прийдуть на День відкритих дверей наступного року за новими враженнями.
![\"АНШЛАГ](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
— Воїни-гвардійці у напруженій повсякденній діяльності опановують предмети бойового навчання, вдосконалюють практичні навички та роблять усе від них залежне, щоб славетна історія з’єднання продовжувалася, — запевнив командир бригади Олександр НЕСТЕРЕНКО. — На сучасному етапі розвитку Збройних Сил України наша 30 окрема механізована бригада є однією з найбоєздатніших військових частин. Про це свідчить висока оцінка керівного складу органів військового управління, адже бригада неодноразово була визнана кращою серед частин Сухопутних військ.
![\"АНШЛАГ](http://cdn.zvyagel.com.ua/img/noimage.png)
Відзнаки Міністерства оборони України вручив військовим Голова ВР України Володимир Литвин, котрий також завітав на урочисте святкування.
— Збройні Сили — сучасні, маневрені, озброєні новітньою технікою — потрібні країні. Люди у погонах є і будуть становим хребтом держави. Вони — основа патріотичної роботи, без чого держави бути не може, — наголосив спікер. Також він зауважив, що Україні необхідно відмовитися від призову на строкову службу, а контрактна служба повинна мати систему стимулів і заохочень.
Після урочистостей у ПК відбувся концерт, а по його завершенню гостей, ветеранів-танкістів і мешканців міста військові пригостили солдатською польовою кухнею.
Юлія КЛИМЧУК
Коментарі відсутні