Звягельські комунальники отримали від USAID універсальний екскаватор-навантажувач

Звягельські комунальники отримали від USAID універсальний екскаватор-навантажувач


Звягельська громада продовжує отримувати допомогу від міжнародних партнерів та програм технічного співробітництва, з якими активно налагоджує партнерство задля розвитку та перспектив.

Цього разу в рамках проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "ГОВЕРЛА" отримали універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB. Машина призначена виконувати фронтальні навантажувальні роботи, екскавацію, а також інші ландшафтні та землерийні роботи. Техніка допоможе місцевим комунальникам оперативно вирішувати проблемні питання та забезпечувати важливі потреби громади.

Нову високоякісну техніку передано на виробничі потреби КП "Житлосервіс" офіційним дилером компанії JCB. Її представник, менеджер з продажу техніки Володимир Шклярук провів необхідний інструктаж по роботі з транспортним засобом та побажав вдалої й активної експлуатації на благо жителів громади.

Висловлюємо щиру вдячність Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та безпосередньо Проєкту "ГОВЕРЛА" за підтримку та співпрацю, за чітке розуміння потреб, моделювання потенційних ризиків і потреб громади, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги на всіх етапах.

За матеріалами Новоград-Волинської міської ради