Відбулася робоча поїздка до м. Шепетівки: вивчали досвід опіки над людьми  похилого віку та паліативними хворими

Відбулася робоча поїздка до м. Шепетівки: вивчали досвід опіки над людьми похилого віку та паліативними хворими

Із метою вивчення досвіду опіки над людьми похилого віку, паліативними хворими та пошуку можливостей відкриття спеціалізованої установи у Звягельській громаді, 14 березня відбулася робоча поїздка до Шепетівки Хмельницької області.
Людей, які доєдналися до поїздки, об’єднала турбота про жителів нашої громади, які на схилі літ залишилися самотні, невиліковно хворі та потребують сторонньої допомоги.
Участь у поїздці взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, директор медичного фахового коледжу Олена Солодовник, депутати міської ради Лілія Хрущ, Людмила Тодорович, Лариса Шутова, Валентина Тростенюк, Микола Павловський, Андрій Рассадін та начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла Боришкевич.

Оглянули комунальний заклад цілодобового догляду за людьми похилого віку, установу денного перебування для людей похилого віку та людей з інвалідністю. Також побували в місцевому приватному будинку для літніх людей.

Делегація звягелян учергове переконалася, що це — вкрай важлива проблема, якій у нашій громаді, на жаль, приділяється недостатньо уваги. А створення установи для догляду за літніми людьми є вкрай актуальним та суспільно значимим.

Саме тому наразі напрацьовується проєкт створення спеціалізованої установи у Звягельській громаді та вивчається його можливе розміщення. Одним із варіантів, який розглядається, є будівля колишнього будинку дитини по вул. Героїв Майдану, що нині на стадії закриття. Депутати міської ради планують звернутися до обласної ради з проханням передати цю будівлю на баланс громади та в подальшому презентувати проєкт відкриття там установи для людей літнього віку.

Як повідомлялося раніше, у лютому депутатська група Звягельської міської ради «Рівні можливості» вивчала досвід функціонування будинку для догляду за літніми людьми у селищі міського типу Довбиш.

Відділ інформації міської ради