Міський голова Микола  Боровець провів прийом  громадян у Наталівському  старостинському окрузі

Міський голова Микола Боровець провів прийом громадян у Наталівському старостинському окрузі

Міським головою Миколою Боровцем проведено особистий прийом громадян у селі Наталівка. На зустрічі з громадою також були присутні керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, заступниця начальника управління житлово-комунального господарства та екології Любов Кучерявенко та староста Наталівського старостинського округу Анатолій Терещук.
Від мешканців старостинського округу загалом надійшло 10 звернень.

Мешканці занепокоєні відновленням роботи Олександрівського кар’єру: через вибухи вони зазнають матеріальних втрат, бо фасади їх будинків руйнуються. Звернулися до міського голови із проханням надати допомогу в захисті їх законних прав та інтересів. Микола Боровець доручив відповідальним службам вивчити це питання та додатково поінформувати жителів.

Місцеві жителі порушували також питання щодо ймовірного будівництва асфальтного заводу на території одного з підприємств старостинського округу. Проте наразі підтвердження цієї інформації відсутні, до того ж, будівництво такого заводу в межах населеного пункту — незаконне.

Зверталися й щодо добудови спортивного залу в Наталівській школі та функціонування дитячого садочка. Міський голова зазначив, що для вирішення питання завершення будівництва планується робоча поїздка до Житомира, оскільки внаслідок Постанови КМУ №590 існують певні обмеження, які не дозволяють фінансувати закінчення останніх етапів будівництва.

Частина запитів громадян стосувалася ремонту дорожнього покриття в селах старостинського округу. Як зазначив Микола Боровець, наразі у Наталівському старостинському окрузі планується відремонтувати вулицю Центральну в селі Олександрівка та 2-ий провулок Центральний в селі Наталівка, а також дорогу з села Маковиці до села Наталівка.

Серед запитів, які порушувалися на прийомі, були й стосовно земельних, транспортних питань та питань комунальної власності.

У ході виїзду здійснено обстеження доріг та будівель, що потребують ремонту.

Жителі округу також висловили вдячність міському голові Миколі Боровцю за оперативне реагування на прохання будівництва укриття для дітей та за те, що питання спортивного залу зрушилося з місця за багато років. Представники військового підрозділу подякували за співпрацю.

Відділ інформації міської ради