Звягель шукає нові можливості розвитку

Звягель шукає нові можливості розвитку

23 січня підсумки роботи та напрацювання щодо нових можливостей у 2024 році обговорили керівники 10 громад-партнерок Житомирщини з представниками проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Звягельську міську територіальну громаду на заході представляли міський голова Микола Боровець та заступниця міського голови Ірина Гудзь.

 

З серпня 2022 року Звягельська міська територіальна громада стала учасником проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») шляхом підписання Угоди про наміри співпраці.

Завдяки участі, наша громада отримує підтримку для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях. Громада готова до активної співпраці протягом 5 років, допоки триватиме проєкт.

Проєкт впроваджується через навчальні заходи, а саме: семінари, тренінги, методичні рекомендації, надання менторської підтримки, демонстрацію кращих практик задля розбудови спроможності місцевого самоврядування, підвищення залученості громадян, місцевого економічного розвитку.

Під час військової агресії проєкт надає всебічну підтримку. Так, у громаду надійшли генератори малої потужності (для функціонування пунктів незламності) та великої потужності (для безперебійної роботи КП ЗМР «Звягельтепло»). Проєкт забезпечив інструментом та обладнанням для ліквідації надзвичайних ситуацій місцеве добровільне формування цивільного захисту при виконавчому комітеті Звягельської міської ради. Надали екскаватор-навантажувач для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та забезпечення робіт із благоустрою, а також обладнання для КП ЗМР «Звягельводоканал», офісну та комп’ютерну техніку (забезпечує безперебійне та оперативне функціонування управлінь та відділів міської ради).

Крім того, у листопаді 2023 року, з метою підтримки налагодження більш тісної співпраці з американським народом, Звягель відвідали представники проєкту USAID «ГОВЕРЛА» — головний директор офісу Східної Європи компанії «DAI» Марк Маккорд зі своєю командою.

А також за ініціативи USAID «ГОВЕРЛА» у межах грантового проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг» розпочато роботу із напрацювання рішень щодо інклюзії та доступності послуг у Звягельській громаді.

Дякуємо звягелянам за розуміння й віру в розвиток нашої громади.

Відділ підтримки громадських ініціатив 
та енергоефективності міської ради