Поліцейські припинили  незаконну реалізацію  цигарок на Звягельщині

Поліцейські припинили незаконну реалізацію цигарок на Звягельщині

Правоохоронці Звягельського районного відділу продовжують здійснювати профілактичні заходи, спрямовані на недопущення незаконного обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема тих, на яких немає акцизних марок.

 

Так, 8 лютого під час проведення чергового профілактичного рейду спільно з працівниками відділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Житомирській області дільничні офіцери перевірили один із магазинів, що розташований у селищі Городниці.

Правоохоронці виявили, що 43-річна власниця закладу здійснює продаж цигарок без марок акцизного податку.

Дільничні оформили відносно жінки протокол за ч. 1 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) КУпАП. Зібрані матеріали буде скеровано до суду для прийняття відповідного рішення.

Поліцейські припинили  незаконну реалізацію  цигарок на Звягельщині

Водночас поліцейські вилучили з крамниці майже 9 десятків пачок тютюнових виробів та електронних цигарок на загальну суму понад 20,5 тисяч гривень.

Нагадуємо, за чинним законодавством, роздрібна або оптова торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, без марок акцизного податку чи з підробленими марками цього податку, тягне за собою накладення штрафу — від 200 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Звягельський районний відділ поліції