![153-тя річниця від дня народження Лесі Українки](https://files.zvyagel.com.ua/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=https://files.zvyagel.com.ua/f/zvyagel.com.ua/news/65d5fdd12fb5e.png)
153-тя річниця від дня народження Лесі Українки
- Звягель офіційний
- 44
- коментар(і)
- 21-02-2024 03:48
25 лютого 1871 року в Звягелі (тоді ще Новограді-Волинському) в родині дійсного статського радника, мецената, члена «Старої громади» Петра Косача та Ольги Драгоманової-Косач (письменниці Олени Пчілки) народилася відома поетеса, драматургиня, перекладачка і громадська діячка Лариса Косач, яка увійшла в історію української і європейської літератури під іменем Леся Українка.
Її внесок у розвиток української культури неоціненний, її твори знають і шанують у всьому світі, а її незламна особистість — нескінченне джерело натхнення для української нації.
Пишаємося тим, що наша земля стала колискою геніальної дочки українського народу, схиляємося в пошані перед світлим генієм поетеси, яка сіяла розумне, добре, вічне. Будьмо гідними нащадками її спадку. Знаймо та шануймо свою історію.
З повагою
Микола БОРОВЕЦЬ, міський голова,
Оксана ГВОЗДЕНКО, секретар міської ради
Коментарі відсутні