![У Звягелі повідомили про підозру місцевому жителю за заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень](https://files.zvyagel.com.ua/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=https://files.zvyagel.com.ua/f/zvyagel.com.ua/news/65def67111e24.jpg)
У Звягелі повідомили про підозру місцевому жителю за заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень
- Кримінал
- 120
- коментар(і)
- 28-02-2024 10:59
За процесуального керівництва Звягельської окружної прокуратури мешканцю міста Звягеля повідомлено про підозру за фактом заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 КК України).
Слідство встановило, що в нічну пору доби, 7 лютого 2024 року, на святкуванні дня народження між двома знайомими стався конфлікт на грунті особистих неприязних відносин, який був зупинений іменинником.
У подальшому один із учасників суперечки прийшов до домоволодіння знайомого з метою з’ясування стосунків щодо ситуації, яка виникла напередодні. Але власник домоволодіння завдав дерев’яною палицею два удари по голові, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження.
Досудове розслідування проводить Звягельське районне відділення поліції ГУНП у Житомирській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Дмитро ГРЕСЬКО,
прокурор Звягельської окружної прокуратури
Коментарі відсутні