Закон про мобілізацію: як працюватимуть сервісні центри МВС з 18 травня

Закон про мобілізацію: як працюватимуть сервісні центри МВС з 18 травня

18 травня 2024 року набув чинності закон про мобілізацію. Аби уникнути поширення неправдивої інформації, пов’язаної з цим законом, повідомляємо, що сервісні центри МВС надаватимуть послуги у звичному режимі. Тобто, пакет документів залишається незмінним.

 

Також зауважимо, що під час звернення до сервісних центрів МВС чоловіки призовного віку отримуватимуть послуги без пред’явлення військово-облікового документа.

  1. Які документи необхідні для обміну посвідчення водія

При зверненні до сервісного центру МВС для обміну посвідчення водія необхідно подати пакет документів: паспорт із відміткою про місце реєстрації або ID-картка, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), наявне посвідчення водія.

  1. Які документи необхідні для перереєстрації авто фізичних осіб

Під час здійснення перереєстрації транспортного засобу або оформлення договору купівлі-продажу до сервісного центру МВС подаються такі документи:

паспорт із відміткою про місце реєстрації або ID-картка;

реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);

свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

довіреність на іншу особу (за потреби).

Для отримання послуг необхідно здійснити попередній запис: онлайн або в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.

Нагадуємо, що оформлення договору купівлі-продажу також доступно онлайн у застосунку Дія. Обмін посвідчення водія — у Кабінеті водія та в Дії.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном: (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

РСЦ ГСЦ МВС у Житомирській області