ЗАВЕРШЕНО ТЕХОГЛЯД-2008

Державний технічний огляд транспортних засобів у поточному році розпочався з 2 січня і тривав до 31 липня, згідно з чинним законодавством, у 2008 році технічному огляду підлягали такі транспортні засоби: індивідуальних власників, легкові та вантажні автомобілі, автобуси, мотоцикли, моторолери, причепи, напівпричепи парних років випуску, а також усі вищевказані транспортні засоби, якщо їх власники використовують у комерційних цілях.
Зважаючи на значну кількість транспортних засобів, які підлягають техогляду в цьому році, але для огляду не подавались, згідно із вказівкою ДДАІ УМВС України продовжити до 1 листопада 2008 року прийом громадян у підрозділах ДАІ з питань проведення державного технічного огляду. В Новоград-Волинському ВДАІ, такий прийом проводитиметься 3 дні на тиждень, а саме: вівторок, з 11 години до 16-17 години, субота, з 9 год. до 14 год., за адресою: м.Новоград-Волинський, вулиця Івана Франка, 3a, приміщення ВДАІ, тел.5-60-17. Працівниками ДПС у випадку виявлення транспортних засобів на лінії, що не пройшли державного технічного огляду у встановленому законом порядку, до водіїв таких транспортних засобів будуть прийняті міри впливу виключно у вигляді складання адміністративного протоколу за статтею 121 ч.І КУпАП.
Разом з тим повідомляємо, що транспортні засоби, що не пройшли державний технічний огляд протягом 6 і більше років, знаходяться в розукомплектованому і непридатному для експлуатації стані, можуть зніматись із обліку в РЕП ДАІ у зв’язку з вибракуванням. Власникам цих транспортних засобів необхідно з’явитись у РЕП (по вул.Ушакова, 44) з реєстраційними документами та номерними знаками з транспортного засобу, а у разі втрати держаних номерних знаків — узяти довідку у відділенні ДАІ. Після цього власнику необхідно написати заяву, завірити її нотаріально або в сільській раді (залежно від місця проживання). Транспортний засіб при цьому в РЕП надавати необов’язково. Якщо в майбутньому в таких власників транспортних засобів виникне бажання відновити реєстрацію свого транспортного засобу, необхідно буде знову з’явитись у РЕП з письмовою заявою про це, і реєстрацію транспортного засобу буде поновлено.
О.ПАВЛЮК, начальник Новоград-Волинського ВДАІ УМВС України в Житомирській області