ПОМИНАНИЯ 46/2008

ПОМИНАНИЯ 46/2008И нет тебя, и всё вокруг молчит… Вячеслав Антонович ВЕРЕМЕЕВ 13 ноября – семь лет, как ты не с нами, дорогой наш человек


…Как стало трудно без тебя

В таком огромном шумном мире…

Живём за тебя и за себя.

Но… Уходят в вечность дни,

Как сонная река…

Низко склоняем головы пред памятью твоей.


Жена, дочери, зятья, внуки15 листопада – 40 днів з дня смерті Юрія Миколайовича БАРМАКА


Ти пішов з життя так рано, наш рідненький. Але ти не помер – ти залишився в наших серцях назавжди. Царство тобі небесне та вічний спокій. З болем в серці сумуємо і пам’ятаємо.


Діти, онук, всі рідні та близькі12 ноября – 1 год светлой памяти дорогого мужа, отца, дедушки Василия Адамовича ШУЛЯКА


Живым тебя представить так легко, что в смерть твою поверить невозможно. Прости, что не смогли тебе помочь, прости, что не смогли тебя сберечь, прости, что не смогли тебя спасти. Сто раз прости, прости, прости.


Жена, сыновья, невестка, внуки13 листопада минає два роки, як перестало битися серце дорогої нам людини Валентини Антонівни ОБОДЗІНСЬКОЇ з Яруня


Рідненька наша, пам’ять про Вас не стерти роками. У серці Ви залишитесь з нами навіки. Плачемо і сумуємо за Вами.


У глибокій скорботі сім’я Ободзінських та всі рідні9 листопада минуло 9 днів, як обірвалося життя нашого найдорожчого синочка Віктора Борисовича ПЕТРУКА


Здається, що ти в дорозі, що скоро станеш на порозі… Нехай серце з цим змириться, що в очі ти вже не подивишся. Молитва хай дійде до тебе, щоб рай там був тобі на небі, щоб любов наша тебе гріла, щоб пам’ять на землі зоріла. Низько вклоняємося перед світлою пам’яттю рідної нам дитини і просимо всіх, хто знав і пам’ятає нашого синочка Вітю, — згадайте його в цей день і пом’яніть добрим словом та щедрою молитвою. Царство тобі небесне і спокій душі твоїй.


Мама, тато13 ноября – 9 дней светлой памяти Петра Александровича ШУЛЯКОВСКОГО


Опустела без тебя земля, нам теперь тебя вернуть нельзя. Стал пустым без тебя наш дом, потому, что больше не живеш ты в нём. Душа болит от скорбной муки, теперь навечно мы с тобой в разлуке.


Родные, близкие5 листопада обірвалося життя дорогого нашого сина, брата Миколи Миколайовича РЕВА


Ти пішов від нас, залишивши назавжди біль і смуток у наших серцях. Хто знав його,— пом’яніть і згадайте добрим словом. Царство небесне і вічний спокій душі твоїй.


Сумуючі тато, мама, сестра, рідні14 листопада минає 40 днів, як перестало битися серце найдорожчої нам людини Бориса Юхимовича СТЕПАНЮКА


Спи спокійно, любий наш, рідненький. Зараз ти від нас далеко, але все ж близенько, душі і серця зігріє нам образ світлий твій, ти залишив гарний слід на землі живій. Люди пам’ятатимуть щирість і добро, рідні не забудуть ніжність і тепло, що усім ти дарував, коли був живий. А тепер спочинь спокійно, спи, наш дорогий.


Сумуючі дружина, сини, невістки, онуки