![Церква опiкується духовними потребами вiйськових](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2012_41/do.jpg)
Церква опiкується духовними потребами вiйськових
- Армія
- 111
- коментар(і)
- 12-10-2012 08:39
![](/image_storage/2012_41/do.jpg)
На свято були запрошені ветерани, військовослужбовці, працівники медичного закладу. Зі словами привітання виступили: начальник шпиталю, підполковник М.В.Храпійчук, медичне керівництво з м.Вінниця, командир восьмого ордена Червоного Прапора армійського корпусу, генерал-лейтенант Петро Литвин, та представники міської і районної влади.
На торжество завітав ієрей Сергій Матвійчук, який поздоровив присутніх з ювілеєм шпиталю і наголосив, що Церква завжди опікується духовними потребами військовослужбовців.
Після концерту бажаючі мали змогу оглянути фотолітопис госпіталю з часу заснування.
Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння
Коментарі відсутні