На домашній чемпіонат — у доброму гуморі

Доки у Новограді-Волинському готуються до проведення чемпіонату області з кікбоксингу, офіційно затвердженого у плані обласного спорткомітету, провідні спортсмени СК «Євробокс» і СК «Вулф» регулярно беруть участь у всеукраїнських турнірах.
Цього разу вони побували у Києві на відкритому фестивалі майстерності з кікбоксингу «Україна для всіх» (20-23 листопада). Шестеро спортсменів взяли участь у поєдинках у розділах «лоу-кік» і «фулконтакт».
У розділі «лоу-кік», провівши по три бої, переможцями стали Олександр Бойко (вагова категорія 75 кг), Максим Янович (55 кг) і Вадим Козачук (75 кг, серед молодших).
Срібні призери у цьому ж розділі — Владислав Самолюк (50 кг), Микола Михайлюк (35 кг) і Кирил Маркечко (40 кг).
Ці ж самі спортсмени спробували свої сили у «фулконтакті». Єдиним переможцем став Владислав Самолюк. Другі місця здобули Олександр Бойко, Максим Янович і Вадим Козачук. Треті — Микола Михайлюк і Кирил Маркечко.
Відзначимо, що в кожній категорії було заявлено по 8 учасників. Турнір відвідали кікбоксери із Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя та інших крупних міст.