Редакційна політика


Медіа «Звягель-інфо» засноване в 1993 році і стало першим незалежним виданням Звягеля (Новограда-Волинського) та району. Інтернет-видання належить ТОВ «Звягель Медіа Груп». Власники ТОВ не мають впливу на редакційну політику та редакційні процеси, жодні сторонні організації та особи не мають права втручатися у роботу журналістів, нав’язувати свою думку редакції, накладати цензурні обмеження.

Наше медіа публікує інформацію про життя Звягеля й району та важливі загальнодержавні події. Новини, які ми публікуємо, є точними, надійними, достовірними. Ми завжди прагнемо підтверджувати інформацію у кількох джерелах та ставимо гіперпосилання при використанні матеріалів з інших ресурсів.

У виняткових випадках медіа публікує інформацію з посиланням на анонімні джерела, наприклад, якщо йдеться про суспільно важливий факт, а оприлюднення джерела може загрожувати його життю, здоров’ю чи професійній діяльності.

Всі матеріали, які розміщують на правах реклами або партнерства, мають відповідні позначки, перелік яких розміщений у вихідних даних.

Наше медіа підтримує постійний діалог з читачами завдяки редакційній пошті та соцмережам: у сайту є сторінка у Facеbook.

+