Урожай призових місць

зібрали вихованці відділення легкої атлетики ДЮКФП під керівництвом тренера-викладача Олександра Універсала на спартакіаді школярів області з легкої атлетики, що проходила у Бердичеві.

Чемпіонкою з бігу на дистанції 1500 м стала Анастасія Ковальковська.
Друге місце на стометрівці посіла Анастасія Марчук, а на 400-метрівці срібною призеркою стала Юлія Заінчковська.
Треті місця: на дистанції 400 метрів — у Марини Бондарчук, на 800-метрівці — в Ольги Глушичко, на 200-метрівці — у Наталії Прилуцької.
До того ж, високе друге місце здобули звягельські легкоатлетки в естафеті 4 по 100 м.
Свій успіх є і в юнаків. Вихованець ДЮКФП, а нині — студент промислово-економічного технікуму Іван Зінчук, у складі збірної Житомирської області побував на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся у Кіровограді. У складі естафетної четвірки (4х100) він посприяв обласній команді фінішувати з четвертим результатом. Іван також здобув залікові бали для команди на 200- і 400-метрових дистанціях. У підсумку Житомирщина посіла сьоме місце серед усіх областей України.