Тестодром 34/2015

Відповідаючи на питання «Тестодрому», ви можете перевірити рівень своєї ерудиції. Для цього підсумуйте очки, які ви одержите за правильні відповіді.

  1. Як падає звичайний бутерброд? А. Маслом догори. Б. Маслом донизу. В. На ребро. Г. Зависає.

  2. Якою буквою «ходить шаховий кінь»? А. Ь. Б. Ю. В. W. Г. Г.

  3. Яка ложка портить бочку меду? А. Урану-235. Б. Дьогтю. В. Чужа. Г. Дихлоретану.

  4. Герой анекдоту, який на запитання поляків: «Де тут у вас горілку продають?» відповів: «Ідемо, хлопці, покажу». А. Лжедмитрій. Б. Штірліц. В. Чапаєв. Г. Сусанін.

  5. Персонаж «Білого сонця пустелі», якому належать слова: «Ні, хлопці, кулемета вам я не дам». А. Саїд. Б. Сухов. В. Верещагін. Г. Петруха.

  6. Люфтганза — це... А. Союз німецьких міст. Б. Відбірний німецький мат. В. Зазор у шарикопідшипнику. Г. Німецька авіакомпанія.

  7. Голова правління Массоліту з «Майстра і Маргарити» М.Булгакова. А. Берліоз. Б. Равель. В. Легран. Г. Дебюссі.

  8. У якому фільмі діяв отаман Бурнаш? А. «Ад’ютант його величності». Б. «Ходіння по муках». В. «Невловимі месники». Г. «Весілля в Малинівці».

  9. На чому у Франції чеканився римський вираз «Останній довід королів»? А. На гарматах. Б. На гільйотині. В. На медалях. Г. На монетах.

  10. Один з фільмів Феліні називався? А. «І циган іде...». Б. «І диліжанс їде...». В. «І корабель пливе...». Г. «І літак летить...».


Одразу попереджаємо: не варто надто серйозно ставитися до результату тестування, але задуматися не завадить. Отже, за кожну правильну відповідь на запитання №1-3 нарахуйте собі по очку, за правильні відповіді на запитання №4-6 – по два очки і по три очки за кожну правильну відповідь на запитання №7-10.

0 очок – Безнадійний випадок.
1-7 очок – Є ще деякі надії.
8-14 очок – Людина середньої ерудиції.
15-20 очок – Досить ерудована людина.
21 очко – Ви – суперерудит.

Склав Анатолій КАМІНСЬКИЙ


ВІДПОВІДІ НА ТЕСТОДРОМ У №34: 1. Б. 2. Г. 3. В. 4. Г. 5. В. 6. Г. 7. А. 8. В. 9. А. 10. В. (Натисніть Ctrl+A)