![Школярі Гульська отримали подарунок від Володимира Литвина та Олександра Ющенка](/bun/timthumb.php?w=750&h=auto&q=100&src=/domen/core/files/news/image_storage/2021_38/litvin.jpg)
Школярі Гульська отримали подарунок від Володимира Литвина та Олександра Ющенка
- Освіта
- 26
- коментар(і)
- 24-09-2021 04:58
![](/image_storage/2021_38/litvin.jpg)
Саме тому Володимир Литвин, засновник благодійного фонду «Майбутнє Полісся», і депутат обласної ради та генеральний директор компанії «Галекс Агро» Олександр Ющенко посприяли в облаштуванні класу для першачків у селі Гульську Новоград-Волинського району. Благодійники придбали в навчальний заклад стінку, яка відповідає вимогам нової української школи.
Директор закладу Галина Іванівна Ковальчук провела Володимиру Литвину та Францу Весельському, помічнику-консультанту Олександра Ющенка, екскурсію школою. Про проблеми освітнього процесу, особливості навчання в умовах пандемії та про вихованців Гульської школи гості поспілкувалися з педагогами. Ті, зі свого боку, подякували за підтримку у вихованні підростаючого покоління українців. Мовляв, вона є свідченням небайдужого ставлення земляків до проблем освіти в Україні та розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Ірина МИХАЙЛОВА
Коментарі відсутні