
«Якщо ми втратимо наші звичаї, то втратимо і національну самобутність»
- 67
- коментар(і)
- 15-07-2016 16:54

Гарний настрій присутнім забезпечили всі учасники свята, серед яких — методист Палацу культури Світлана Смолковська і звукорежисер Петро Полянко.
Ніч проти Купала — дивовижний час, в якому переплітаються надії і сподівання. Продовжуючи віковічні традиції, дівчата плели вінки, ворожили на майбутнього нареченого.
Своїми думками щодо свята поділилася Ірина Антипчук: «Івана Купала — це моє улюблене свято з дитинства. Я пам’ятаю всі обряди, знаю багато купальських пісень. Переконана, що є такі особливі свята, започатковані не нами і, навіть, не нашими батьками, а нашими пращурами — це наші звичаї і традиції, народні гуляння, які потрібно зберігати і підтримувати. Бо якщо ми їх втратимо, то втратимо свою національну самобутність.
Хочу висловити вдячність активу хору ветеранів. Це — люди різних професій, яких об’єднала любов до музики та до народної творчості. Городяни люблять і шанують хор ветеранів, тому нині ми можемо бачити, що багато людей прийшли послухати пісні та разом відсвяткувати Івана Купала. І навіть те, що погодні умови залишають бажати кращого, і щойно пройшов дощ, не стало на заваді загальному святкуванню».
Нагадаємо, що концерти з нагоди свята Івана Купала проводяться щорічно впродовж багатьох років. Проте у минулому році обійшлося без велелюдних заходів через напружену ситуацію в країні.
Анастасія БЛИНДЮК
фото автора
фото автора
Коментарі відсутні