ПОМИНАНИЯ 3/2009

ПОМИНАНИЯ 3/200918 січня минає 40 днів, як передчасна смерть забрала від нас люблячого чоловіка, батька, дідуся Олексія Ілліча ПАВЛЮКА


Ти пішов від нас, хоча любив життя, людей, поспішав робити добро, завжди говорив правду. Дякуємо тобі за те, що ти був в нашому житті, дав нам життя, за все, що ти зробив для нас. Царство тобі небесне і наша вічна пам’ять.


У глибокій скорботі дружина, діти, онучки14 января проходит 5 лет светлой памяти дорогой Алины Степановны ТЕТЕРИ


Судьба-беда или счастливый случай, иль жизнь, иль смерть. Как Бог решит за нас, а он к себе уносит самых лучших, кого так не хватает нам сейчас. Царство небесное, вечный покой душе твоей.


Вечно скорбящие муж, дети, внуки, все родныеМало років накувала Тобі зозуля — дорогий, ріднесенький наш Віталій Леонідович ЛИТВИНЧУК


Горе підкралося зненацька. У розквіті життя, 9 днів тому, Ти залишив назавжди рідну домівку, відлетівши у вічну безвість, звідки немає вороття. Душа щемить, бо Ти вже ніколи не будеш з нами на цій квітучій землі з яблуневими і вишневими садками, де тільки тут справжній рай. Неймовірно боляче, що ми і лікарі не вберегли Тебе. Наша безмежна любов і світла пам’ять про Тебе — довічні. Пухом тобі земля та Царство небесне.


У вічній скорботі мама, дружина, рідні, близькі16 января — 1 год светлой памяти Владимира Николаевича СЕРГИЕНКО


И не забыть, и не вернуть, лишь с болью в сердце жить осталось. Светлая память о тебе — всегда в наших сердцах. Царство небесное и вечный покой твоей душе.


Жена, дети, внуки